Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | GF63 8RC-245CZ |
Herní notebook - Intel Core i5 8300H Coffee lake; 15.6" 1920x1080 IPS; RAM 16GB DDR4
25 341 Kč
včetně DPH 21%887 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Formát | Plastový obal |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Duální obrazovka | |
| Procesor | |
| Typ procesoru | 8. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-8300H |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Čipset základní desky | Intel® HM370 |
| Thermal Design Power (TDP) | 45 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1256 GB |
| Ukládací médium | HDD+SSD |
| Celková kapacita HDD | 1000 GB |
| Počet nainstalovaných pevných disků | 1 |
| Kapacita pevného disku | 1000 GB |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA® GeForce® GTX 1050 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 630 |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR5 |
| Počet nainstalovaných grafických karet | 1 |
| CUDA | |
| Zvuk | |
|---|---|
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Formát signálu přední kamery | 720p |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 1x1 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Barva podsvícení klávesnice | Červená |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 51 Wh |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,86 kg |
| Šířka | 359 mm |
| Hloubka | 254 mm |
| Výška | 21,7 mm |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| 3D kompatibilita | |