APOLLOs CASHBACK

APOLLOs CASHBACK

APOLLOs Vám zase jednou chce udělat radost! Máme tu pro Vás náš Apollos


Po nákupu zboží označeného tímto logem na našem e-shopu
od nás můžete obdržet až 500 Kč zpět!


Jak to funguje? 

1. Zakoupíte-li v našem e-shopu APOLLOS.CZ po dobu trvání této akce kterékoli zboží, označené logem akce CASHBACK,  můžete od nás obdržet částku 500 Kč zpět!

2. Pro uplatnění Vašeho nároku na vracenou částku je třeba vyplnit elektronický formulář - ŽÁDOST O CASHBACK >>

3. Svůj nárok můžete uplatnit nejdříve 15. den a nejpozději 30. den od převzetí zboží. Po vyplnění formuláře náš systém ověří, zda jste oprávněnou osobou a zda Vaše objednávka splňuje podmínky akce CASHBACK. Pokud bude vše v pořádku, do dvou týdnů vám na Váš bankovní účet vrátíme částku 500 Kč. 

4. Jedná se o akci pro spotřebitele. Zúčastnit se tedy může kupující, který uzavře kupní smlouvu jako spotřebitel. Z akce CASHBACK jsou vyloučeny firmy, podnikatelé a organizace, tedy subjekty, které nenakupují jako soukromé osoby. 

5. V případě vrácení zboží ve 14 denní lhůtě, stejně jako ve všech jiných případech, kdy dojde ke zrušení kupní smlouvy, nárok na plnění v rámci akce CASHBACK zaniká. 

6. Maximální výše částky CASHBACK, kterou může kupující uplatnit v rámci jedné objednávky, je 500 Kč, bez ohledu na počet položek v objednávce. Jeden kupující může uplatnit pouze jeden nárok na CASHBACK v kalendářním týdnu.