- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 81TC00ACCK |
Exkluzivní konvertibilní notebook řady Yoga v hliníkovém provedení umožňující využití ve čtyřech různých režimech: notebook, stojánek, stan a tablet. • 4jádrový procesor Intel Core i5-10210U (1.6GHz TB 4.2GHz HyperThreading) • 8GB RAM DDR4 • dotykový 14" IPS Full HD displej • grafika Intel UHD Graphics • disk 512GB SSD M.2 PCIe NVMe • bez mechaniky • Wi-Fi ax, Bluetooth 5.0 • HD kamera • čtečka otisků prstů • podsvícená klávesnice • aktivní stylus Lenovo • operační systém Windows 10 Home
25 990 Kč
včetně DPH 21%910 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Model: Yoga C740-14IML
Operační systém: Windows 10 Home 64
Procesor: Intel Core i5-10210U (4C / 8T, 1.6 / 4.2GHz, 6MB)
Paměť: 8GB integrováno na desce DDR4-2666
Počet slotů (celkem / Volné): 0/0
Maximální velikost: 8 GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe
Optická mechanika: Ne
Displej:14" FHD (1920x1080) IPS 300nits, Dolby Vision, matný, dotykový
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Web kamera: Ano 720p
Čtečka otisku prstu: Ano
Lenovo Active Pen: Ano
Síť: Neobsahuje LAN konektor
Bezdrátová komunikace: Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.0
USB:
-2x USB 3.1 Typ C Gen 1 (funkce napájení a DP)
-1x USB 3.1 Typ A Gen 1 (stále pod nepětím)
Další konektory:
-1x 3,5mm combo Jack
Čtečka paměťových karet: Ne
Výdrž baterie: až 13 hodin
Baterie: Li-Ion 51Wh
Napájení: 65W pomocí USB-C
Šasi: Hliník
Barva: Mica
Rozměry: 321,8 x 214,6 x 14,9 - 16,9 mm
Hmotnost: 1,4 kg
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Hybridní (2v1) |
| Název barvy | Mica |
| Formát | Konvertibilní (skládací) |
| Základní materiál | Hliník |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision |
| Barevný prostor | NTSC |
| Barevný gamut | 72% |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-10210U |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Systémová sběrnice | 4 GT/s |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Patice procesoru | BGA 1528 |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Comet Lake |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Nastavitelný TDP-down | 10 W |
| Frekvence nastavitelného TDP-down | 0,8 GHz |
| Tjunction | 100 °C |
| Maximální počet linek PCI Express | 16 |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Konfigurace PCI Express | 1x4,2x2,1x2+2x1,4x1 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe,PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Základní grafická frekvence | 300 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1100 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 32 GB |
| Počet operačních jednotek | 24 |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.5 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x9B41 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Kamera chránící soukromí | |
| Typ ochrany soukromí | Záslepka kamery |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | USB typu C |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Power Delivery | |
| Výkon | |
| Elektronický kompas | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® My WiFi (Intel® MWT) | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® 64 | |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Velikost balení procesoru | 46 x 24 mm |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0 |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 195436 |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 51 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 13 h |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | Při zapnutí, Administrátor, Uživatel |
| Osvědčení | |
| Certifikace Energy Star | |
| Certifikace RoHS | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Šířka | 321,8 mm |
| Hloubka | 214,6 mm |
| Výška (čelní) | 1,49 cm |
| Výška (zadní) | 1,69 cm |
| Obsah balení | |
| Stylus | |