- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: lehké, přenosné, dostačující výkon, čtečka otisku
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 81JR000VCK |
Tablet PC - Intel Core i5 8265U Whiskey Lake; multidotykový 13.3" 1920x1080 IPS antireflexní; RAM 8GB DDR4
21 648 Kč
včetně DPH 21%758 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Seznamte se se zařízením Yoga 730, které disponuje rozlišením 4K na 13" dotykovém displeji, výjimečně výkonným zpracováním a podporou pera. Je navržené tak, aby se přizpůsobilo vašemu stylu.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Hybridní (2v1) |
| Barva | Šedá |
| Formát | Konvertibilní (skládací) |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 33,8 cm (13.3") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Duální obrazovka | |
| Procesor | |
| Typ procesoru | 8. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-8265U |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,9 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 620 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2,5 W |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 1 MP |
| Formát signálu přední kamery | 720p |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 4.1 |
| NFC | |
| WWAN | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Výkon | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Klávesnice | |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Klávesnice plné velikosti | |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 48 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 11,5 h |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Ochrana heslem | |
| Osvědčení | |
| Certifikace Energy Star | |
| Certifikace RoHS | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,12 kg |
| Šířka | 306,8 mm |
| Hloubka | 216,3 mm |
| Výška | 13,9 mm |
| Obsah balení | |
| Stylus | |
| Návod na použití | |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| 3D kompatibilita | |
Pro: lehké, přenosné, dostačující výkon, čtečka otisku
Prohlížíte si: Lenovo Yoga 730-13IWL Iron Grey
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.