- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 20N3001EMC |
Profesionální notebook odolné řady ThinkPad T v novém, kompaktnějším a lehčím provedení s dlouhou výdrží baterie ; 14" IPS Full HD displej (1920x1080 bodů); 4jádrový procesor Intel Core i5-8265U (1.6GHz TB 3.9GHz HyperThreading)
32 290 Kč
včetně DPH 21%1130 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Duální obrazovka | |
| Kontrastní poměr (typický) | 800:1 |
| Procesor | |
| Typ procesoru | 8. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-8265U |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,9 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce + SO-DIMM |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 48 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe,PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 620 |
| Zvuk | |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Zvukový systém | Dolby Audio Premium |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Formát signálu přední kamery | 720p |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Infračervená kamera | |
| Automatické ostření | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Model řadiče WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| WWAN | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Dokovací konektor | |
| SmartCard slot | |
| USB Sleep-and-Charge | |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Voděodolná klávesnice | |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 50 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 16,11 h |
| Rychlé nabíjení | |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | HDD, Při zapnutí, Administrátor |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,46 kg |
| Šířka | 329 mm |
| Hloubka | 227 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| LightScribe | |
| 3D kompatibilita | |
Prohlížíte si: Lenovo ThinkPad T490, černá (20N3001EMC)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.