- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Zatím funguje dobře
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 81BN007QCK |
Lenovo IdeaPad 320S-14IKBR - lehký a snadno přenosný ; 14“ notebook vhodný pro všestranné využití; 2jádrový procesor Intel Core i3-8130U (2.2GHz TB 3.4GHz HyperThreading)
12 553 Kč
včetně DPH 21%439 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Model: IdeaPad 320S-14IKBR
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Šedá |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Jas displeje | 220 cd/m² |
| Duální obrazovka | |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 8. generace procesorů Intel® Core™ i3 |
| Model procesoru | i3-8130U |
| Takt procesoru | 2,2 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,4 GHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Systémová sběrnice | 4 GT/s |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Patice procesoru | BGA 1356 |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Kaby Lake R |
| Typ sběrnice | OPI |
| Stepping | Y0 |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Frekvence nastavitelného TDP-down | 800 MHz |
| Tjunction | 100 °C |
| Maximální počet linek PCI Express | 12 |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Konfigurace PCI Express | 1x2+2x1,1x4,2x2,4x1 |
| Technologie ECC podporovaná procesorem | |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MMC,SD,SDHC,SDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 620 |
| Základní grafická frekvence | 300 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1150 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 32 GB |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.4 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x5917 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výrobce reproduktorů | Harman Kardon |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Formát signálu přední kamery | 720p |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 1x1 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 4.1 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| DVI port | |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Dokovací konektor | |
| USB Sleep-and-Charge | |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® My WiFi (Intel® MWT) | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® InTru™ 3D | |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Technologie Intel® Clear Video pro MID (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® 64 | |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Velikost balení procesoru | 42 x 24 mm |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2 |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 122589 |
| Bezkonfliktní procesor | |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 52,5 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 12 h |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | HDD, Při zapnutí, Administrátor |
| Osvědčení | |
| Certifikace EPEAT | Silver |
| Certifikace Energy Star | |
| Certifikace RoHS | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,69 kg |
| Šířka | 327,4 mm |
| Hloubka | 236,5 mm |
| Výška | 19,3 mm |
| Obsah balení | |
| Obsahuje síťovou šňůru | |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| 3D kompatibilita | |
| Maximální interní paměť (64 bitů) | 8 GB |
Pro: Zatím funguje dobře
Pro: Zatím funguje dobře
Kvalitní notebook, lehký, svižný... Jen mi po cca 3 měsících umřel SSD disk -256GB... Ale už se to řeší reklamací
Pro: Malý
Pevná konstrukce
Cena
výkon (za ty peníze)
Kvalitní notebook, lehký, svižný... Jen mi po cca 3 měsících umřel SSD disk -256GB... Ale už se to řeší reklamací
Pro: Malý
Pevná konstrukce
Cena
výkon (za ty peníze)
Kvalitní notebook.
Kvalitní notebook.
Prohlížíte si: Lenovo IdeaPad 320S-14IKBR, šedá (81BN007QCK)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.