- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 8UM69EA#BCM |
prémiový notebook ; v tenkém a lehkém hliníkovém šasi; s vysokým výkonem a prvotřídním, plně otočným displejem s vysokým rozlišením
45 497 Kč
včetně DPH 21%1592 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

HP Spectre x360 13-aw0105nc
Procesor, operační systém a paměť
Instalovaný operační systém: Windows 10 Home 64-bit
Procesor: Intel Core™ i7-1065G7 (1,30 GHz až 3,90 GHz, mezipaměť 8 MB, 4 jádra); Ice Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 16 GB LPDDR4X 3200 MHz SDRAM (integrovaná na desce)
Paměťové slotyneobsahuje
Maximální paměť: 16 GB (bez možnosti rozšíření)
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe + 32 GB 3D Xpoint SSD
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: Intel Iris Plus (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 33,8 cm (13,3")
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Typ monitoru: Dotykový IPS displej, LED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, BrightView (lesklý); 400 nits (cd/m2), 100% sRGB, anti-reflection Corning Gorilla Glass
Zvuk: Bang & Olufsen se 2 reproduktory; Integrovaný mikrofon
Web kamera: Infrared webová kamera HP TrueVision HD 720p
Konektivita
Bezdrátové připojení: Intel WiFi 6 ax (2x2); Bluetooth 5.0
Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
Rozšiřující sloty: Čtečka paměťových karet microSD (SD, SDHC, SDXC)
Porty a konektory: 1x USB-C 3.1 Gen 2
- podpora Thunderbolt 3
- podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 5 120 x 2 880 @60Hz
- podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 4 096 x 2 160 @60Hz
- přenosová rychlost signálu 40 Gb/s
1x USB 3.1 Gen 1; 1x kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice bez numerické části
Typ napájení: Napájecí adaptér 65 W USB-C
Typ baterie: 4článková lithium-iontová baterie (60 Wh)
Hmotnost produktu: 1,32 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 30,6 x 19,5 x 1,7 cm
Materiál: Celokovové šasi
Co je obsaženo v krabici: Notebook; Napájecí adaptér; Dotykové pero (stylus); Obal na notebook
Správa zabezpečení: Čtečka otisků prstů; Hardwarové vypnutí webové kamery; Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: Antivirový program McAfee LiveSafe™ (roční předplatné)
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Hybridní (2v1) |
| Barva | Černá |
| Formát | Konvertibilní (skládací) |
| Země původu | Čína |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 33,8 cm (13.3") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-1065G7 |
| Takt procesoru | 1,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,9 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 1000 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 1000 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe,PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Nainstalován paměťový modul Intel® Optane™ | |
| Kapacita modulu Intel® Optane™ Memory | 32 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® Iris Plus Graphics |
| Zvuk | |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Infračervená kamera | |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Miracast | |
| MIMO | |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Sleep-and-Charge | |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Výkon | |
| Elektronický kompas | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Ostrůvková klávesnice | |
| Klávesnice plné velikosti | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Předinstalovaný software | Dropbox, Netflix |
| Software na vyzkoušení | McAfee LiveSafe, Microsoft Office 365 |
| Speciální funkce procesoru | |
| Připraveno na technologii Intel Optane | |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Typ reproduktoru | HP Dual Speakers |
| HP Imagepad | |
| Přední kamera | HP TrueVision HD IR |
| HP segment | Domácí |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 60 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 19,25 h |
| Rychlé nabíjení | |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Hmotnost baterie | 235 g |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Osvědčení | |
| Certifikace EPEAT | Silver |
| Certifikace Energy Star | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Šířka | 306 mm |
| Hloubka | 194,5 mm |
| Výška | 16,9 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 147 mm |
| Hloubka balení | 413 mm |
| Výška balení | 332 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,01 kg |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
Prohlížíte si: HP Spectre x360 13-aw0105nc, černá (8UM69EA#BCM)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.