Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 43A46EA#BCM |
Notebook kancelářský • AMD Ryzen™ 7 5800U (max. zvýšený takt 4,4 GHz 16 MB mezipaměti L3 8 jader) • Windows 10 Pro – bezplatný upgrade na Windows 11 • 33,8cm (13,3") displej FHD • Grafika AMD Radeon™ • 16 GB memory • 512 GB SSD storage
18 784 Kč
včetně DPH 21%657 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Stříbrná |
| Formát | Plastový obal |
| Tržní kategorie | Všední |
| Vhodnost platformy Intel® vPro ™ | |
| 2021 | |
| Země původu | Čína |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 33,8 cm (13.3") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| LED podsvícení | |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka | |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 33,8 cm |
| Barevný prostor | NTSC |
| Barevný gamut | 72% |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 7 |
| Model procesoru | 5800U |
| Takt procesoru | 1,9 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,4 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| ECC | |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express,NVMe |
| Typ optické jednotky | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Zvuk | |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Přední kamera | |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Výrobce ovladače WLAN | Realtek |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Clickpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Voděodolná klávesnice | |
| Speciální vlastnosti klávesnice | Odolná proti polití |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Typ reproduktoru | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer | |
| HP Support Assistant (asistence) | |
| HP Smart AC Adapter | |
| Nástroje správy | HP Driver Packs; HP Client Catalog; HP Manageability Integration Kit Gen4; HP Client Management Script Library (download); HP Image Assistant (download) |
| HP segment | Firemní |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 53 Wh |
| Rychlé nabíjení | |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Hmotnost baterie | 204 g |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Osvědčení | |
| Slabý halogen | |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Udržitelné technologie a materiály | Nízký obsah halogenů; Dostupné hromadné balení; Certifikace TCO 8.0 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 990 g |
| Šířka | 307,6 mm |
| Hloubka | 204,5 mm |
| Výška | 17,9 mm |