- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
přesně splňuje moje požadavky na výkon a ovládání
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 8MH46EA#BCM |
Spolehlivý notebook pro menší firmy i domácnost; 4jádrový procesor Intel Core i5-10210U (1.6GHz; TB 4.2GHz, HyperThreading)
25 472 Kč
včetně DPH 21%892 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Počítač HP 470 poskytuje vysokou produktivitu, výkon a mobilitu, které představují důležitý aspekt každého moderního pracoviště. Atraktivní design a 17" antireflexní displej přináší strhující podívanou ve všech aplikacích.
Model: HP 470 G7
Operační systém: Windows 10
Procesor: Intel core i7-10510U
Paměť: 16 GB DDR4-2666 SDRAM (2x 8 GB)
Počet slotů (celkem / Volné): 2/0
Pevný disk: 512 GB SSD PCIe® M.2
Optická mechanika: Zapisovací jednotka DVD
Displej:17,3" IPS FHD (1 920 x 1 080), WLED, antireflexní, 300 nitů
Grafická karta: AMD Radeon 530 (2 GB vyhrazené paměti GDDR5)
Polohovací zařízení: TouchPad
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: Ano 720p
Síť: Integrovaná síťová karta 10/100/1000 GbE NIC
Bezdrátová komunikace: Kombinovaný adaptér Intel® AX201 Wi-Fi 6 (2x2) a Bluetooth® 5
USB:
-2x USB 3.1 Gen 1
-1x USB 2.0
Další konektory:
-1x RJ-45
-1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon
-1x HDMI 1.4
-1x vstup napájení
Baterie: 3článková Li-ion (41 Wh)
Napájení: 65 W
Barva: Stříbrná
Rozměry: 414,8 x 272 x 24,5 mm
Hmotnost: 2,36 kg
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Stříbrná |
| Formát | Plastový obal |
| Země původu | Čína |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 43,9 cm (17.3") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-10510U |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,9 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 2 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | AMD Radeon 530 |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Paměť grafické karty | 2 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR5 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Přední kamera | |
| Formát signálu přední kamery | 720p |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| MIMO | |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Klávesnice plné velikosti | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP JumpStart | |
| Typ reproduktoru | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer | |
| HP Support Assistant (asistence) | |
| HP Smart AC Adapter | |
| HP segment | Firemní |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 41 Wh |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Osvědčení | |
| Certifikace Energy Star | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,36 kg |
| Šířka | 414,8 mm |
| Hloubka | 272 mm |
| Výška | 24,5 mm |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
Pro:
přesně splňuje moje požadavky na výkon a ovládání
Pro:
elegantný vzhľad, funkčnosť
Prohlížíte si: HP 470 G7, stříbrná (8MH46EA)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.