- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 159N8EA#BCM |
Notebook HP 255 G7 • Displej: Full HD 1920 x 1080 px • Typ procesoru: AMD Ryzen 53500U 2,1 GHz • Vnitřní paměť: 8 GB DDR4-SDRAM • Kapacita úložiště: SSD 512 GB • Typ optické jednotky: DVD-RW • Model grafického adaptéru na kartě: AMD Radeon Graphics • Poskytovaný operační systém: Windows 10 Pro
18 508 Kč
včetně DPH 21%648 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Připojte se pomocí cenově výhodného notebooku HP 255 s nejnovější technologií a odolným šasi, které zajišťuje kvalitní ochranu. Plňte pracovní úkoly s procesorem AMD RyzenTM2 a důležitými nástroji pro spolupráci.
Model: HP 255 G7
Operační systém: Windows 10 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 3500U APU s grafikou RadeonTM Vega 8 (základní takt 2,1 GHz, max. zvýšený takt 3,7 GHz, 4 MB mezipaměti, 4 jádra)
Paměť: 8 GB DDR4-2400 SDRAM
Pevný disk: 512 GB SSD
Optická mechanika: DVD-RW
Displej:15,6" Full HD (1 920 x 1 080)
Grafická karta: AMD Radeon Vega 8
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ne
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: HP TrueVision HD
Čtečka otisků prstů: Ne
LAN: LAN 10/100/1000
Bezdrátová komunikace:
•WI-FI (802.11ac (1x1))
•Bluetooth® 4.2
USB:
•2x USB 3.1 Gen 1
•1x USB 2.0
Další konektory:
•1x HDMI 1.4b
•1x RJ-45
•1x kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
•1x vstup napájení
čtečka paměťových karet: SD, SDHC, SDXC
Baterie: 3 článková Li-ion HP s dlouhou životností (41 Wh)
Výdrž baterie: 10 h
Napájení: HP Smart 45 W
Rozměry: 37,6 x 24,6 x 2,25 cm
Hmotnost: 1,78 kg
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Formát | Plastový obal |
| Tržní kategorie | Všední |
| Země původu | Čína |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | SVA |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| LED podsvícení | |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka | |
| Jas displeje | 220 cd/m² |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 39,6 cm |
| Barevný prostor | NTSC |
| Barevný gamut | 45% |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 45% |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru | 3500U |
| Takt procesoru | 2,1 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,7 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| ECC | |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | NVMe |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | DVD-RW |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD,SDHC,SDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Zvuk | |
|---|---|
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | RTL8822BE |
| Výrobce ovladače WLAN | Realtek |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Miracast | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Ostrůvková klávesnice | |
| Klávesnice plné velikosti | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| Typ reproduktoru | HP Dual Speakers |
| HP Smart AC Adapter | |
| HP segment | Firemní |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 41 Wh |
| Rychlé nabíjení | |
| Hmotnost baterie | 180 g |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,78 kg |
| Šířka | 376 mm |
| Hloubka | 246 mm |
| Výška | 22,5 mm |