Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 5590-3744 |
i5-10210U (mezipaměť 6 MB, až 4,2 GHz) ; 15,6 palcový FHD (1920 x 1080) ; 4 GB (4Gx1) DDR4 2666 MHz
20 373 Kč
včetně DPH 21%713 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Procesor | |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1128 GB |
| Ukládací médium | HDD+SSD |
| Typ optické jednotky | |
| Grafika | |
|---|---|
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce MX230 |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |