- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DELL |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 9PPMT |
4jádrový procesor Intel Core i7-10510U (1.8GHz TB 4.9GHz HyperThreading) • 16GB RAM DDR4 • disk 512GB SSD M.2 PCIe • 15.6" Full HD displej (1920x1080 bodů) • grafika NVIDIA Quadro P520 2GB • bez mechaniky • Wi-Fi ax • Bluetooth 5.1 • 3x USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 • USB Type-C/Thunderbolt 3 • HDMI • kamera • čtečka čipových karet • čtečka paměťových karet • podsvícená klávesnice • operační systém Windows 10 Pro
32 933 Kč
včetně DPH 21%1153 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Lehká 15" pracovní stanice, určená pro aplikace CAD 2D a 3D na základní úrovni, s nejnovějšími procesory Intel® Core™ a grafickými kartami NVIDIA Quadro®.
Technické parametry
• Procesor: Intel Core i7-10510U (8 MB vyrovnávací cache paměť, až 4,9 GHz)
• Paměť: 16 GB (1x 16 GB) 2666 MHz DDR4 [DDR4, 2666 MHz, 2 sloty, maximální konfigurace 32 GB]
• Operační systém: Windows 10 Pro (64bit) MUI (Čeština, Slovenština, Angličtina, Maďarština a Polština)
• Kapacita disku: 512 GB SSD PCIe M.2
• Displej: 15.6" Full HD (1920x1080) Wide View (širší pozorovací úhel), matný
• Grafická karta: Nvidia Quadro P520 2 GB
• Webkamera: Kamera s mikrofonem
• Připojení: Wi-Fi Intel Dual Band Wireless AX201 + Bluetooth 5.1, 10/100/1000 Mb/s
• Baterie a napájení: 4článková baterie (68 Wh), Adaptér 90 W
• Barva: Šedá
Výbava a příslušenství
• Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - s numerickou klávesnicí
• Thunderbolt: Ano
• Smart Card: Ano
Konektivita
•1x sklápěcí port RJ-45
•2x porty USB 3.1 typu A
•1x port USB 3.1 typu A s technologií PowerShare
•1x port USB 3.1 2. generace typu C s rozhraním DisplayPort/Thunderbolt™3
•1x univerzální zvukový konektor
•1x port HDMI 1.4
•1x slot pro čtečku paměťových karet Micro SD
•1x slot pro bezpečnostní zámek Wedge
•1x Čtečka čipových karet
Rozměry a hmotnost
• Rozměry: Výška: 11,81 mm (Vpředu) - 14,99 mm (Vzadu) x šířka: 359,1 mm x hloubka: 236,25 mm
• Hmotnost: od: 1,86 kg
Stránky výrobce https://www.dell.com/cz/domacnosti/p/precision-15-3550-laptop/pd
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Mobilní pracovní stanice |
| Barva | Šedá |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-10510U |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,9 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Systémová sběrnice | 4 GT/s |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Patice procesoru | BGA 1528 |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Comet Lake |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Frekvence nastavitelného TDP-down | 800 MHz |
| Tjunction | 100 °C |
| Maximální počet linek PCI Express | 16 |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Konfigurace PCI Express | 1x4,2x2,1x2+2x1,4x1 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA Quadro P520 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Základní grafická frekvence | 300 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1150 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 32 GB |
| Počet operačních jednotek | 24 |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.5 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x9B41 |
| Paměť grafické karty | 2 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR5 |
| Zvuk | |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| SmartCard slot | |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB PowerShare | |
| Počet portů USB PowerShare | 1 |
| Klávesnice | |
|---|---|
| Polohovací zařízení | DualPoint |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Klávesnice plné velikosti | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Jazyk operačního systému | Vícejazyčný |
| Software na vyzkoušení | Microsoft Office |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® My WiFi (Intel® MWT) | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® 64 | |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Velikost balení procesoru | 46 x 24 mm |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0 |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 196449 |
| Baterie | |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 68 Wh |
| Napětí baterie | 15,2 V |
| Výdrž baterie (max.) | 4 h |
| Hmotnost baterie | 340 g |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 95 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní proud adaptéru | 4,62 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 19.5 V |
| Bezpečnost | |
| Slot pro zámek | |
| Ochrana heslem | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 10668 m |
| Náraz při provozu | 105 G |
| Mimoprovozní otřes | 40 G |
| Provozní vibrace | 0,26 G |
| Neprovozní vibrace | 1,37 G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,86 kg |
| Šířka | 359,1 mm |
| Hloubka | 236,2 mm |
| Výška (čelní) | 1,18 cm |
| Výška (zadní) | 1,5 cm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 492 mm |
| Hloubka balení | 82 mm |
| Výška balení | 315 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC |