Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | ASUS |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UX431FA-AN015R |
4jádrový procesor Intel Core i7-8565U (1.8GHz TB 4.6GHz HyperThreading); 16GB operační paměti DDR3; 14" Full HD displej
22 790 Kč
včetně DPH 21%798 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Stříbrná |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 100% |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 8. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-8565U |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,6 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR3-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2133 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Maximální vnitřní paměť | 16 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Grafika | |
|---|---|
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 620 |
| Zvuk | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | NumberPad |
| Numerické klávesy | |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 2 |
| Kapacita baterie | 47 Wh |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupní proud adaptéru | 3,42 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 19 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 324 mm |
| Hloubka | 212 mm |
| Výška | 15,9 mm |