- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | NX.ACSEC.002 |
Notebook • Velikost obrazovky: 14" • Typ obrazovky: LCD, IPS Anti-Glare • Režim obrazovky: Full HD • Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080 • Kapacita SSD: 512GB • Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD + N/A
14 560 Kč
včetně DPH 21%510 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel® Core™ i3-1115G4 (2C/4T, max 4,1GHz, 6MB) Paměť: 8GB LPDDR4X na desce Počet slotů (celkem/volných): integrovaný dvoukanálový LPDDR4X SDRAM (0/0) Maximální velikost paměti: 8GB
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SED SSD Optická mechanika: Ne Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 14" FHD 1920x1080 IPS antireflexní Grafická karta: integrovaná grafika Intel® UHD Audio: 2x stereo reproduktor, 2x mikrofon
Polohovací zařízení: OceanGlass™ Touchpad Podsvícená klávesnice: Ano Numerická klávesnice: Ne Web kamera: Ano (720p HD) Čtečka otisku prstů: Ano
Síť: Ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 Intel AX201 802.11ax + BT 5.0)
Porty USB:
1x USB Type-C™: Thunderbolt™ 4 (USB 3.2 Gen 2 až 10Gbps/podpora DisplayPort přes USB-C/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 19V; 65W s podporou USB Type-C dokovací stanice) 2x USB 3.2 Gen1 Další porty:
1x HDMI 2.0 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) 1x napájecí konektor 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 48Wh Li-ion, 3 články Výdrž baterie: až 11h (MobileMark® 2014) Napájení: 65W 3phy AC adapter
Barva: červená (Berry Red) Materiál: hliník Rozměry: 322,8x212,2x15,9mm Hmotnost: 1,2kg
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Procesor | |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Paměť | |
|---|---|
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | |