- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | NX.H9GEC.002 |
Univerzální notebook • v atraktivním designu pro každodenní běžné požadavky na práci i zábavu • 2jádrový procesor Intel Core i3-7020U (2.3GHz HyperThreading) • 8GB operační paměti DDR4 • 17.3" Full HD displej • grafika NVIDIA GeForce MX130 2GB GDDR5 • disk 512GB SSD M.2 PCIe NVMe • mechanika DVD±RW • Bluetooth • Wi-Fi ac • HD kamera • 4x USB (2x 2.0 • 1x 3.0/3.1 Gen 1 • 1x 3.1 Type-C) • čtečka paměťových karet • HDMI • OS Windows 10 Home
15 758 Kč
včetně DPH 21%552 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 43,9 cm (17.3") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | LCD |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | 7. generace procesorů Intel® Core™ i3 |
| Model procesoru | i3-7020U |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 3 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 20 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD,SDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA® GeForce® MX130 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® HD Graphics 620 |
| Paměť grafické karty | 2 GB |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR5 |
| Zvuk | |
|---|---|
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 3320 mAh |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 3 kg |
| Šířka | 423 mm |
| Hloubka | 289,9 mm |
| Výška | 28,2 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC |