- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Svižný notebook s možností přidání druhého disku
Česká republika
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | NX.H54EC.001 |
Univerzální notebook v atraktivním designu pro každodenní běžné požadavky na práci i zábavu • 4jádrový procesor Intel Core i5-8265U (1.6GHz; TB 3.9GHz; HyperThreading) • 8GB operační paměti DDR4 • 15.6" IPS Full HD displej • grafika Intel UHD Graphics • disk 256GB SSD M.2 • bez mechaniky • Bluetooth, Wi-Fi ac • HD kamera • 4x USB (2x 2.0; 1x 3.0/3.1 Gen 1; 1x 3.1 Type-C) • čtečka paměťových karet • HDMI • podsvícená klávesnice • OS Windows 10 Home. • • •
17 154 Kč
včetně DPH 21%600 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Model: Aspire 5 (A515-52-54C5)
Operační systém: Windows 10 64bit
Procesor: Intel® Core™ i5-8265U, 1.6 GHz, čtyřjádrový
Operační paměť: 8 GB DDR4 Memory + N (lze rozšířit)
UIožiště: 256GB SSD M.2 + N (lze rozšířit)
Displej: 15.6" FHD Acer ComfyView IPS LED LCD
Grafická karta: Intel® UHD Graphics 620
Kamera: HD Camera with 2Mic.
Optická mechanika: NE
Podsvícená klávesnice: ANO
Čtečka otisku prstu: NE
Čtečka paměťových karet: SD card reader
Připojení LAN:
•10/100/1000 Mbps
Bezdrátové připojení:
•802.11ac
•Bluetooth
Konektory:
•1x USB 3.1 Type-C
•1x USB 3.0
•2x USB 2.0
•1x HDMI
•1x RJ-45
•1x Headphone-out & Audio-in Combo Jack
Baterie: 4-cell 3220 mAh Li-Ion battery
Výdrž baterie: až 7 hodin
Zdroj: 65W AC Adapter
Šasi: plast + hliníková klávesnice
Barva: Obsidian Black (černá) + Black (černý hliníkový kryt LCD)
Rozměry (ŠxHxV): 381,6 x 263 x 21,6 mm
Váha: 2,20 kg
Obsah balení:
•Aspire A515-52-54C5 Notebook
•Lithium Ion Battery
•AC Adapter
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Černá |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Duální obrazovka | |
| Procesor | |
| Typ procesoru | 8. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-8265U |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,9 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Systémová sběrnice | 4 GT/s |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Patice procesoru | BGA 1528 |
| Litografie procesoru | 14 nm |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Kódový název procesoru | Whiskey Lake |
| Typ sběrnice | OPI |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Frekvence nastavitelného TDP-down | 800 MHz |
| Tjunction | 100 °C |
| Maximální počet linek PCI Express | 16 |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Konfigurace PCI Express | 1x4,2x2 |
| Technologie ECC podporovaná procesorem | |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | Serial ATA III |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD,SDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 620 |
| Základní grafická frekvence | 300 MHz |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1100 MHz |
| Maximální paměť integrovaného grafického adaptéru | 32 GB |
| Verze DirectX integrovaného grafického adaptéru | 12.0 |
| Verze OpenGL integrovaného grafického adaptéru | 4.5 |
| ID integrovaného grafického adaptéru | 0x3EA0 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Model řadiče WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Speciální funkce procesoru | |
| Technologie Intel® My WiFi (Intel® MWT) | |
| Technologie Intel® Smart Response | |
| Technologie Intel® Identity Protection (Intel® IPT) | |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | |
| Technologie Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | |
| Technologie Intel® Clear Video | |
| Technologie Intel® Quick Sync Video | |
| Technologie Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Technologie Intel® Trusted Execution | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Technologie Intel® OS Guard | |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Technologie Intel® Clear Video pro MID (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® 64 | |
| Execute Disable Bit | |
| Nečinné stavy | |
| Technologie termálního monitorování | |
| Velikost balení procesoru | 46x24 mm |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2 |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Dostupné možnosti začlenění | |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | |
| Verze technologie Intel® Identity Protection | 1,00 |
| Verze technologie Intel® Smart Response | 1,00 |
| Verze Intel® SIPP | 0,00 |
| Verze technologie Intel® Secure Key | 1,00 |
| Verze Intel® TSX-NI | 0,00 |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | |
| ARK ID procesoru | 149088 |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Počet článků baterie | 4 |
| Kapacita baterie | 48 Wh |
| Kapacita baterie | 3320 mAh |
| Výdrž baterie (max.) | 7 h |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,9 kg |
| Šířka | 363,4 mm |
| Hloubka | 247,5 mm |
| Výška | 18 mm |
Pro: Svižný notebook s možností přidání druhého disku
Prohlížíte si: Acer Aspire 5 (A515-52-54C5), černá (NX.H54EC.001)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.