Ubiquiti POE-24-24W-G - Dílna a Hobby
Ubiquiti POE-24-24W-G
Značka: Ubiquiti
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: POE-24-24W-G
Stabilizovaný PoE adaptér • Uzemněný • Výstupní napětí 24 V a max • Proud 1 A • Výstupní výkon činí 24 W • Rozhraní: 1 x gigabitový ethernetový port •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
PŘEHLED
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W. Navíc oproti předchozím modelům disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.
Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Typ produktu: PoE injektor
Fyzické charakteristiky
Stínění: Ano
Provozní teplota [°C]: 0 až 40
Hloubka [mm]: 88
Šířka [mm]: 57
Výška [mm]: 33
Konektory a rozhraní
Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000
Gigabit LAN: Ano
Napájení
LED indikace: Ano
Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-)
Účinnost [%]: 80+
Vstupní napětí: 230V AC