Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů - Příslušenství pro počítače a notebooky

Robotické vysavače MAMIBOT - nyní v AKCI!
16%
SLEVA
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů

Značka: Ubiquiti Networks
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UF-MM-10G

10G SFP+ modul; režim: multi-mode; sada dvou kusů


aktuální akční cena

1 141 Kč

včetně DPH 21%
943 Kč Cena bez DPH
1 364 Kč Běžná cena
223 Kč UŠETŘÍTE

Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma

Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.


• 10G SFP+ modul
• režim: multi-mode
• sada dvou kusů
• 2 x LC konektor 

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP+, 10 Gbps, sada 2 kusů - obrázek č. 0


Podobné produkty