Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů - Příslušenství pro počítače a notebooky

5%
SLEVA
Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů

Značka: Ubiquiti Networks
Dostupnost: skladem, ihned k odeslání - zítra u vás
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UF-MM-1G

1.25G SFP modul; režim: multi-mode; sada dvou kusů


aktuální akční cena

485 Kč

včetně DPH 21%
401 Kč Cena bez DPH
511 Kč Běžná cena
25 Kč UŠETŘÍTE

Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma

Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.


• 1.25G SFP modul
• režim: multi-mode
• sada dvou kusů
• 2 x LC konektor  

Ubiquiti Multi-Mode optický modul SFP, 1.25 Gbps, 550m, sada 2 kusů - obrázek č. 0

Podobné produkty