Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sony |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SONY MDR-7506 |
sluchátka • Náhlavní souprava • Přes hlavu • Typ produktu: Sluchátka • Technologie propojení: Kabel • Doporučené použití: Jeviště/studio • Frekvence sluchátek: 10 - 20000 Hz • Délka kabelu: 3 m • Hmotnost: 230 g • Barva: Černá •
3 064 Kč
včetně DPH 21%107 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Jeviště/studio |
| Barva | Černá |
| Sklopný | |
| Délka kabelu | 3 m |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor 3,5 mm | |
| Konektor 6,35 mm | |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Sluchátka | |
| Maximální vstupní výkon | 1000 mW |
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Akustický systém | Zavřené |
| Frekvence sluchátek | 10 - 20000 Hz |
| Impedance | 63 ohm |
| Citlivost sluchátek | 106 dB |
| Typ magnetu | Síran neodymitý |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Není dostupný |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 230 g |
| Obsah balení | |
| Pouzdro na přenášení | |
| Další charakteristiky | |
| Typ kabelu | OFC |
| Kompatibilita značky | Jakékoliv značky |