Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Shelly |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | Shelly GAS CNG |
detektor zemního plynu • zvukové i vizuální upozornění • Wi-Fi • mobilní aplikace v češtině • rozměry: 89,5 × 89,5 × 38 mm •
1 268 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typy detekovatelných plynů | Zemní plyn |
| Propojitelné | |
| Nejlepší použití | Domácí |
| Detekční vzdálenost | 50 m |
| Detekční úroveň plynu | 6% |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Zvukové výstrahy | |
| Ztlumení alarmu | |
| Ochrana proti falešnému poplachu | |
| Měření teploty | |
| Intenzita alarmu | 70 dB |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Vestavěný displej | |
| LED indikátory | Budík |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Bezpečnostní spínač | |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 110 - 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 3 W |
| Proud alarmu | 500 mA |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 50 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 89,5 mm |
| Hloubka | 38 mm |
| Výška | 89,5 mm |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |