Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Sea To Summit |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | ATC012021/HR/20L |
batoh Cestovní batoh Šedá Cordura • Textil • Nylon • Typ batohu: Cestovní batoh • Hlavní barva produktu: Šedá • Styl: Sport • Šířka: 280 mm • Hloubka: 200 mm • Výška: 480 mm • Materiál: Cordura • Textil • Nylon •
789 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ batohu | Cestovní batoh |
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Styl | Sport |
| Zbarvení | Jednobarevný |
| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Počet oddílů | 1 |
| Pásek přes rameno | |
| Typ uzávěru | Zip |
| Voděodolný | |
| Název barvy | HighRise Grey |
| Schéma | Bez vzoru |
| Věk | Dospělý |
| Období | Všechna roční období |
| Záruční doba | 5 rok/roky |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hmotnost | 72 g |
| Hlasitost | 20 l |
| Údaje o balení | |
| Množství | 1 |
| Materiál | |
| Materiál | Cordura, Textil, Nylon |