Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | UE50TU7002KXXH |
Smart LED TV s úhlopříčkou 125 cm • rozlišení 4K Ultra HD • PQI 2000 (50H z) • HDR10+ • HLG • DVB-T2/C • H.265/HEVC • 2× HDMI • 1× USB • CI+ • LAN • WiFi • Bluetooth • HbbTV • herní režim • Google Assistent • Amazon Alexa • Apple Airplay 2 • Tizen • VESA 200×200 mm • repro 20 W • Dolby Digital Plus • •
9 461 Kč
včetně DPH 21%331 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 127 cm (50") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | LED |
| Typ LED podsvícení | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
|---|---|
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 126 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 91 W |
| Maximální spotřeba energie | 140 W |
| Osvědčení | |
| Certifikace Energy Star | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1115,8 mm |
| Hloubka | 59,5 mm |
| Výška | 643,7 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1115,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 250,2 mm |
| Výška (s podstavcem) | 718,6 mm |