- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LS24D300GAUXEN |
Monitor 24 palců, 1920 × 1080 Full HD,LED podsvícení, IPS panel, doba odezvy 5ms, jas 250cd/m², kontrast 1000: 1, •
1 872 Kč
včetně DPH 21%
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Buďte produktivní, buďte v klidu
Zažijte nádheru barev – bez ohledu na úhel. IPS panel zajišťuje detailní reprodukci barev a brilantní čistotu displeje. Barevné tóny a odstíny jsou zobrazeny konzistentně, aniž by barvy vypadaly vybledlé. Díky obnovovací frekvenci 100 Hz lze obsah zobrazit bezchybně, bez zpoždění a rozmazání pohybu. Ať už začínáte hraní her, sledujete filmy nebo pracujete na kreativních projektech, nic vám neunikne.
IPS monitor s obnovovací frekvencí 100 Hz Herní režim Flicker Free Typ obrazovky: IPS Podsvícení: LED LCD Úhlopříčka [palce]: 24 Rozlišení: FHD (1 920 x 1 080) Obnovovací frekvence [Hz]: Max 100 Hz Poměr stran: 16:9 Jas [cd/m2]: 250 Kontrast: 1000:1 (typický) Odezva [ms]: 5 (GTG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178° Počet barev: Max 16,7 M Reproduktory: Ne
Konektory:
D-Sub: 1 E.A HDMI: 1 E.A Verze HDMI: 1.4 Verze HDCP (HDMI): 1.4 Napájení: AC 100~240V, Externí adaptér Spotřeba [W]: 15,0 W Stand By režim [W]: 0,50 W Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: -2,0°(±2,0°)~21,0°(±2,0°)
Barva: Black Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 540,7 x 428,5 x 175,1 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 540,7 x 320,4 x 36,2 mm Hmotnost [kg]: 2,0 kg, 2,4 kg
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 61 cm (24") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LCD |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| LED podsvícení | |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 5 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 29,6 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 60 cm |
| Standard barevného gamutu | NTSC |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 0 |
| Počet VGA portů | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 0 |
| Počet portů Mini DisplayPort | 0 |
| Výstup sluchátek | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -2 - 21° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 15 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 15 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 25 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 540,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 175,1 mm |
| Výška (s podstavcem) | 428,5 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 2,4 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 540,7 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 36,2 mm |
| Výška (bez stojánku) | 320,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 2 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 636 mm |
| Hloubka balení | 363 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,8 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | HDMI, Výkon |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Další charakteristiky | |
| Formát digitálního signálu | Nepodporovaný |
| Záruční doba | 2 rok/roky |