- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | QE75Q6FAAUXXH |
Q6F televizor 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Stříbrná • Úhlopříčka displeje: 190,5 cm (75") • Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px • Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD • Technologie displeje: QLED • Tvar obrazovky: Plochý • Smart TV • Technologie pohybové interpolace: Auto Motion Plus 100 Hz • Nativní poměr stran: 16:9 • Formát digitálního signálu: DVB-C • DVB-S2 • DVB-T2 • Připojení na síť Ethernet • Barva: Stříbrná •
20 605 Kč
včetně DPH 21%721 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | Auto Motion Plus 100 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Q Contrast |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Počet tunerů | 2 tuner/tunerů |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Časový posun | |
| Zrcadlení obrazovky | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2 |
| Režim obrazu | Film, Přírodní |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital Plus |
| Multi-Room | |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Profily Bluetooth | HID |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 400 mm |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1000 |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Technologie tlumení podsvícení | Local Dimming |
| Podpora MBR | |
| Nahrávání na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| PC in (D-Sub) | |
| DVI port | |
| Počet DVI-D portů | 0 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) | 0 |
| Kompozitní video vstup | 0 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 0 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Počet S-Video vstupů | 0 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Jazyk nabídky OSD | Dánsky, Německý, Holandský, Angličtina, Španělština, Finský, Francouzština, Italština, Norský, Polský, Portugalština, Ruský, Švédský |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| ECO mód | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Maximální spotřeba energie | 275 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1673,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 359,1 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1048,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 36,8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1673,8 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 57,6 mm |
| Výška (bez stojánku) | 964,1 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 36 kg |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1861 mm |
| Hloubka balení | 220 mm |
| Výška balení | 1120 mm |
| Hmotnost včetně balení | 47,6 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM1850A |
| E-manuál | |
| Další charakteristiky | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| 360stupňový design | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |