Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE75Q60CAUXXH |
QLED smart televize • úhlopříčka 75 palců (189 cm) • 4K Ultra HD • rozlišení 3840 × 2160 px • DVB-C/S2/T/T2 (H.265) • Smart TV – internetový prohlížeč • zrcadlení obrazu • chytrý ovladač v balení •
37 888 Kč
včetně DPH 21%1326 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Typ LED podsvícení | Dual LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Časový posun | |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Deskriptor předvýběru zvuku | |
| Adaptivní zvuk | |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | |
| Q-Symphony | |
| Multi-Room | |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 400 mm |
| Barva podstavce | Černá |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Quantum HDR |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Podpora TV klíče | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View |
| Motion xcelerator | |
| Podpora aplikace SmartThings | |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | |
| Multi View | |
| Podpora MBR | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Funkce managementu | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Automatické vypnutí | |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | |
| Universal Browse & Play | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | D |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 85 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 85 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 197 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 230 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1676,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 320 mm |
| Výška (s podstavcem) | 997,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 32 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 167,7 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 2,66 cm |
| Výška (bez stojánku) | 96 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 31,4 kg |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1834 mm |
| Hloubka balení | 190 mm |
| Výška balení | 1110 mm |
| Hmotnost včetně balení | 42,3 kg |