- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE75LS03AAUXXH |
4K UHD LED TV • úhlopříčka 75"" (189 cm) • rozlišení 4K (3840 x 2160) • umělá inteligence - Quantum Processor 4K • Edge LED • široké pozorovací úhly • 100% objem barev • podsvícení Dual LED • Q HDR (HDR10+/HLG) • Supreme UHD Dimming • adaptivní obraz • Motion Xcelerator Turbo+ • PQI 3400 (picture quality index) • Tuner (DVB T2/C/S2) • kodek H.265 • HbbTV 2.0
53 193 Kč
včetně DPH 21%1862 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Nároční diváci chtějí vytěžit z kvality filmů maximum. 75" Samsung The Frame QE75LS03A s výjimečným rozlišením nadchne vším, co umí. Označení 4K značí přístroj s čtyřnásobkem takzvaných obrazových bodů oproti zavedeným obrazovkám s Full HD. Obraz televize Samsung je tedy složen z 3840 × 2160 bodů, a právě díky tomu nabízí detaily na velmi vysoké úrovni. Ani při pohledu z blízkosti obrazovky neutrpí žádnou ztrátu kvality a je dokonale ostrý. Nadprůměrnou jemnost obrazu oceníte jak u běžného obsahu, tak u filmů z velkokapacitních Blu-ray disků. I klasické filmy a seriály natočené v nedostatečném rozlišení se obrazovka pokusí přenést do vyššího a jejich obraz trochu prokoukne. Tak trochu vedlejším efektem vysokého rozlišení bývá rychlejší chod přidaných aplikací a funkcí, tyto televize totiž dostávají do vínku výkonný hardware.
Zárukou kvality je originální QLED technologie, která má vylepšený systém diod na podsvícení panelu. Zobrazuje tak největší spektrum barev a obraz je potom absolutně věrný předloze. Mimo to má velmi vysoký jas a dobře se dá sledovat i ve světlé místnosti. Obraz nemá nijak zkreslený, ani pokud na něj hledíte z ostřejších úhlů. Nemůže chybět HDR, vysoký dynamický rozsah. Ten napomáhá přirozenému kontrastu a jasu, zamezí například účinkům protisvětla a scéna působí velice reálně. Výborná obnovovací frekvence televize Samsung 50 / 60 Hz znamená, že televize velice rychle překreslí obraz a je podstatná u sportu nebo u jiných akčních scén, které zobrazí dokonale plynule. Podporována je také technologie HDR10, HDR10+ a HLG. HDR10 má na starosti převod barev do odstínů, jaké vnímá lidké oko. HDR10+ je technologie, s níž jsou jas i barvy každé scény průběžně upravovány. Ve výsledku ukazuje obraz s HLG technologií jas věrněji a oživí tak všechny scény.
Pokud spoléháte na klasickou anténu, o funkčnost mít strach nemusíte. Nejnovější standard pro pozemní vysílání DVB-T2 televize umí, vyřešíte tak jednoduše celý aktuální přechod. Skrze zabudovaný DVB-S2 tuner lze přijímat signál ze satelitu, který nabízí široké pokrytí a spoustu programů. U uživatelů kabelové televize lze připojit 75" Samsung The Frame QE75LS03A pomocí tuneru s označením DVB-C. Kvůli řadě chytrých funkcí potřebujete internet, pro který má televize připravený konektor. Jestliže už jste dali kabelům sbohem, připojíte se k internetu bezdrátově, prostřednictvím WiFi. Tak jako u všech počítačů, i na této velké obrazovce najdete mimo specifických aplikací také klasické prostředí internetového prohlížeče. Pro snadné a rychlé spojení s další elektronikou využijete uživatelsky přívětivé Bluetooth. Jednoduchou ale velmi užitečnou funkcí televize Samsung je přehrávání obsahu uloženého na externím disku pomocí USB portu. S tímto modelem je možné i naopak obsah na disk nahrát. Mezi podporované zvukové formáty se řadí Dolby Digital Plus
Televize 75" Samsung The Frame QE75LS03A vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě, jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook a Apple TV. Televize Samsung vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě, jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook a Apple TV.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Nastavení formátu obrazovky | 16:9 |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3400 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Časový posun | |
| Zrcadlení obrazovky | |
| Zrcadlení zvuku | |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 4 |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Deskriptor předvýběru zvuku | |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 400 mm |
| Nepřímé osvětlení | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),Quantum HDR |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Snímač Eco | |
| Lokální stmívání | |
| Digital Clean View | |
| Obrazová galerie | |
| AMD FreeSync | |
| Upscale na 4K | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 4 |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 3 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 129 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 290 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 233 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1682,3 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 315,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 998,5 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 35,6 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 168,2 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 2,69 cm |
| Výška (bez stojánku) | 96 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 35 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM2180E |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1839 mm |
| Hloubka balení | 207 mm |
| Výška balení | 1113 mm |
| Hmotnost včetně balení | 50,4 kg |
| Typ balení | Krabice |