- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Výborný obraz
Neskutečný zvuk
Připojení na internet
Integrované aplikace
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE65Q90TATXXH |
Smart TV • Barva: ČernáSmart Tv • Úhlopříčka obrazovky: 65" / 163 cm • Rozlišení: 3840X2160 • Typ podsvícení: Direct LED • Frekvence (Hz): 100 • Operační systém: Tizen • Výkon reproduktorů: 60W • 4x HDMI, USB, Optical • Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DLNA • VESA: 400 x 300
33 465 Kč
včetně DPH 21%1171 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Elegantní design, výkonný procesor, praktické funkce, to vše pro Váš mimořádný zážitek ze sledování televizoru.

Přímé zadní podsvícení obrazovky Q90T zajišťuje maximální barevný rozsah tmavých a světlých scén pro výjimečný kontrast a realisticky působící scény. Díky vypínání podsvícení v tmavých místech si vychutnáte vždy dokonalé vyznění černé barvy. Ať už se ke sledování posadíte kamkoliv, každé místo se stane tím nejlepším díky ultraširokému pozorovacímu úhlu televizoru.

Poznejte svět v nových barvách a detailech rozlišení 4K s více než 8 miliony pixely. QLED Q90T je vybavena inteligentním Quantum Processor 4K, který za pomoci technologie 4K AI Upscaling optimalizuje obraz v jakékoliv kvalitě na vysokou úroveň rozlišení 4K. Funkce Adaptivního obrazu navíc dokáže upravovat úroveň jasu v reálném čase v závislosti na okolním prostředí. Můžete si tak užívat perfektní obraz během celého dne a v jakýchkoliv světelných podmínkách.

Zvuková složka je důležitou součástí každého filmového či herního zážitku, proto je QLED Q90T vybavena funkcí Zvuku sledujícího pohyb (OTS), která vytváří autentické prostorové audio pomocí horních a spodních reproduktorů.

Realističnost obrazu je výsledkem kombinace perfektního jasu, kontrastu a neuvěřitelných detailů vytvořených technologií Q HDR 2000 a jeho 100% barevného objemu. Vysoká svítivost až 2 000 nitů zajišťuje skvělou viditelnost obrazovky při jakémkoliv okolním osvětlení. Dynamické mapování odstínů formátu HDR10+ upravuje kontrast v reálném čase – snímek za snímkem, scénu za scénou – pro ten nejlepší vizuální výsledek.

Sledujte své oblíbené pořady na QLED Q90T, zatímco zrcadlíte rozhraní vašeho smartphonu na obrazovku – díky funkci Multi View můžete rozdělit obrazovku na dvě části a užívat si dvakrát více zábavy.

Na obrazovce Q90T vás čekají nezapomenutelné herní zážitky bez nepříjemného trhání díky podpoře technologie AMD FreeSync, která zajišťuje dokonale plynulý obraz. I opravdu dynamické akční scény si nyní vychutnáte bez jakýchkoliv světelných artefaktů nebo rozmazaného obrazu.

Stylový a elegantní design QLED Q90T vás dokonale vtáhne do děje díky svým ultratenkým rámečkům. Je navržena a vyrobena s důrazem na minimalismus, který přenechává veškerý prostor špičkovému pohlcujícímu obrazu, který jste dosud neviděli.

Ani v hlučné domácnosti vám neunikne jediný dialog. Funkce Automatického zesílení hlasu (AVA) snímá hladinu okolního hluku a automaticky zesiluje pouze hlasovou složku audia, takže se v ději nikdy neztratíte.

Televizní kanály, streamovací aplikace, herní konzole – to vše a mnohem více naleznete v přehledném rozhraní Smart Hub. Ovládání Q90T vám dále usnadní jediný intuitivní ovladač One Remote se stylovým designem.

Televize LED s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px). 65"/163 cm. SMART TV. Technologie 4K Al Upscaling, funkce adaptivního obrazu, zvuk sledující pohyb (OTS), Q HDR 2000, automatické zesílení hlasu (AVA). Index kvality obrazu 4200. HDR (HDR10+, HLG), tuner DVB-T/T2 (HEVC/H.265)/C/S/S2, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, HbbTV, přehrávání z USB, záznam vysílání na USB, Timeshift, hlasové ovládání (AJ), webový prohlížeč, O2 TV, Netflix, Skylink Live TV, HBO GO, Skylink Fastscan, dekodér Dolby Digital Plus, vestavěný Woofer.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 1080p,2160p |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080),3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 4200 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 163 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zrcadlení obrazovky | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Režim obrazu | Film, Přírodní |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 60 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),Quantum HDR 2000 |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Lokální stmívání | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Digital Clean View | |
| AMD FreeSync | |
| Upscale na 4K | |
| Podpora MBR | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Ovládání hlasem | |
| Hlasový průvodce | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 255 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 213 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 267 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 305 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1446,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 285,7 mm |
| Výška (s podstavcem) | 919,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 33,6 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 144,7 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 3,48 cm |
| Výška (bez stojánku) | 82,8 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 26,7 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1625 mm |
| Hloubka balení | 186 mm |
| Výška balení | 970 mm |
| Hmotnost včetně balení | 40,8 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | |
Pro:
Výborný obraz
Neskutečný zvuk
Připojení na internet
Integrované aplikace
Pro:
Výborný obraz
Neskutečný zvuk
Připojení na internet
Integrované aplikace
Pro:
Design je opravdu špička, stojan jednoduchý, krásný......
Obraz výborný, ladění intuitivní a lehké, konečně je součástí i Apple Tv...........
Stojan neumožňuje byť ani lehkou rotaci do stran.
Ovladač poněkud titěrný a lehký, většina funkcí se jen vyvolá na obrazovce a tam se teprve mění jednotlivé programy. Při přechodu z klasického ovladače jiného výrobce trochu zděšení, půjde asi jen o zvyk, později to možná bude přednost,...... zatím nemohu soudit, po týdnu v tom stále tápu.....
Pro:
Design je opravdu špička, stojan jednoduchý, krásný......
Obraz výborný, ladění intuitivní a lehké, konečně je součástí i Apple Tv...........
Stojan neumožňuje byť ani lehkou rotaci do stran.
Ovladač poněkud titěrný a lehký, většina funkcí se jen vyvolá na obrazovce a tam se teprve mění jednotlivé programy. Při přechodu z klasického ovladače jiného výrobce trochu zděšení, půjde asi jen o zvyk, později to možná bude přednost,...... zatím nemohu soudit, po týdnu v tom stále tápu.....
Prohlížíte si: Samsung QE65Q90T
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.