- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE65Q67AAUXXH |
4K UHD QLED TV 65" • Úhlopříčka obrazovky: 164 cm • Rozlišení: 3 840 × 2 160 • Antireflexní obrazovka: Není k dispozici • Obrazový procesor: Quantum Processor Lite • PQI (index kvality obrazu): 3200 • HDR (vysoký dynamický rozsah): Quantum HDR • HDR 10+: Ano • Podpora HLG (Hybrid Log Gamma): Ano • Kontrast: Mega Contrast • Barvy: Technologie Quantum Dot a 100% objem barev • Dual LED: Ano • Micro Dimming: Ultimate UHD Dimming • Local Dimming: Není k dispozici • Zvýrazňovač kontrastu: Ano • Filmový režim: Ano • Podpora přirozeného režimu: Ano • Dolby Digital Plus: Ano
20 219 Kč
včetně DPH 21%708 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Technologie Quantum Dot přináší náš nejlepší obraz všech dob. Díky 100% objemu barev dokáže Quantum Dot využít podsvícení tak, aby vytvořil dechberoucí barvy, které zůstanou věrné při jakékoli úrovni jasu.

Technologie Quantum HDR přináší detaily a kontrast, se kterými si naplno užijete sílu každého snímku. Dynamické mapování odstínů HDR10+ překračuje špičkové standardy a vytváří hlubší černou, živější scény a detaily, které vždy zazáří.
• Rozsah Quantum HDR vypovídá o rozsahu svítivosti založeném na interních testovacích standardech a může se změnit v závislosti na prostředí sledování nebo specifických podmínkách.

Kvalita obrazu, která vás ohromí, je výsledkem jediného čipu, který optimalizuje barvy, upravuje vysoký kontrastní poměr a ovládá HDR.

Pracujte z domova prostřednictvím vaší TV. Vzdálený přístup umožňuje bezdrátově zrcadlit displej vašeho počítače na televizní obrazovce. Můžete dokonce klepnout na svůj počítač a získat přístup k souborům nebo pracovat s dokumenty Microsoft Office 365 ? vše z pohodlí vaší pohovky.
• Dostupnost funkce se může lišit v závislosti na modelu a lokalitě• TV a počítač musí být připojeny k síti.• Sdílení obrazovky (zrcadlení) je podporováno pouze pro Windows 10.• Vzdálené připojení k počítači se systémem Windows je podporováno pouze pro Windows 7 nebo novější. Verze operačního systému musí být „Professional“ nebo vyšší.• Vzdálené připojení k počítači se systémem Mac je podporováno pouze pro Mac OS X 10.5 nebo novější.• Příslušenství počítače, jako je myš a klávesnice, se prodává samostatně.• Tato služba vyžaduje nastavení umožňující vzdálené připojení k počítači.

Elegantní a uhlazený design, který vás přitáhne k nejčistšímu obrazu. Televizor se vyznačuje nenuceným minimalistickým stylem ze všech stran, čímž nastavuje nové standardy designu. Neuvidíte nic víc než ten nejpůsobivější filmový zážitek vůbec.

Promítejte vaše oblíbené fotografie na obrazovku televizoru a nechte ji elegantně splynout s vaším interiérem. Z několika fotografií můžete vytvářet krásné koláže nebo je umístit do prezentace.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3100 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 163 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Časový posun | |
| Zrcadlení zvuku | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.2 |
| Režim obrazu | Filmařský strojek, Hry, Film, Přírodní |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Deskriptor předvýběru zvuku | |
| Q-Symphony | |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Podpora HID | |
| Vzhled | |
| Barva | Titanová |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm |
| Bezrámový design | |
| Typ rámečku | 3 Bezel-less |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),Quantum HDR |
| Herní režim | |
| Funkce titulkování | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Ambientní režim | Ambient Mode+ |
| Snímač Eco | |
| Podpora TV klíče | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Digital Clean View | |
| Obrazová galerie | |
| Multi-screen | |
| Podpora IPv6 | |
| Herní funkce | Game Bar,Game Motion Plus,Super Ultra Wide Game View |
| Micro dimming | |
| Podpora aplikace SmartThings | |
| Funkce Tap View | |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | |
| Podpora MBR | |
| Nahrávání na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 3 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 102 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 102 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 170 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1450,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 281,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 871 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 21,8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 145,1 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 2,57 cm |
| Výška (bez stojánku) | 83,2 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 20,9 kg |
| Šířka stojanu | 108,5 cm |
| Hloubka stojanu | 28,2 cm |
| Údaje o balení | |
| Montážní sada | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM2180E |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1612 mm |
| Hloubka balení | 164 mm |
| Výška balení | 950 mm |
| Typ balení | Krabice |