- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE55Q60BAUXXH |
4K QLED TV 55" • Úhlopříčka 138 cm • SMART TV • Technologie Quantum Dot • HDR10+ • 4K Upscaling • Motion Xcelerator • Typ tuneru DVB-C/T2/S2 • Wi-Fi • Bluetooth • Energetická třída F •
20 845 Kč
včetně DPH 21%730 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Na Samsung QLED si vychutnáte slunečné záběry tropického ostrova i noční dramatické scény v hororu. Technologie Quantum Dot nabízí miliardu barevných odstínů a 100% barevný objem je zárukou toho, že budou zářivé a realistické při všech úrovních jasu.

Vychutnejte si každý záběr v jeho plné síle s bohatými barvami a sytým kontrastem technologie Quantum HDR. Dynamické mapování tónů HDR10+ vylepšuje každou scénu vašeho oblíbeného filmu a dává důraz na ostré detaily a hlubokou černou, díky čemuž dostává váš každodenní obsah zcela novou hloubku.

Geniálním mozkem televizoru je Quantum Processor Lite 4K. Ten se mimo jiné stará o precizní vyladění obrazu i zvuku a zajišťuje, že ovládání televizoru i využívání jeho pokročilých funkcí je rychlé a komfortní. Výkon a inteligenci tohoto neviditelného pomocníka oceníte v každé scéně každého filmu. O parádně ostré provedení všech scén se posléze postará moderní technologie 4K Upscaling, jež inteligentními algoritmy převádí obraz v naprostý požitek.

Samsung QLED mimo jiné v reálném čase analyzuje sledovaný obsah a podle toho inteligentně přizpůsobuje barevný tón podsvícení přesně na míru vašim filmům či seriálům. Vás tak čeká při večerním odpočinku výraznější kontrast a realistické barvy pro ještě lepší zážitek.

Užijte si i maximálně náročné herní scény v dokonalé čistotě a plynulosti s technologií Motion Xcelerator. Ta pomocí chytrých algoritmů automaticky přizpůsobuje a kompenzuje jednotlivé snímky obsahu přímo na míru, takže ať už budete sledovat akční hry nebo třeba napínavý fotbalový zápas, veškerý pohyb na obrazovce bude maximálně přirozený a plynulý.

Rozšiřte si své herní světy s ohromující obrazovkou QLED TV. S poměrem displeje 21:9 a 32:9 získáte větší zobrazovací plochu, kterou můžete využít k získání dodatečných informací a poražení nepřítele. Optimalizujte své hraní pomocí přehledného rozhraní Game Bar, jež vám umožní upravovat v reálném čase poměr stran, zpoždění na vstupu, zobrazit FPS, zapnout režim HDR, nastavit bezdrátová sluchátka a další užitečné funkce, které vás posunou zase o krůček blíže k vítězství.

Odpočiňte si a svěřte se do péče vašeho osobního asistenta, který spoustu věcí zvládne za vás. Systém inteligentní domácnosti SmartThings se bez obtíží připojí k vašim zařízením, průběžně sleduje jejich stav a usnadní vám jejich ovládání. To vše pomocí dálkového nebo hlasového ovládání, aniž byste museli přerušit sledování televize.

Ani na váš pracovní prostor se nezapomnělo. Využijte širokou úhlopříčku Samsung QLED a stíhejte všechny deadliny rychle a s přehledem. Můžete se snadno připojit z vašeho chytrého telefonu, laptopu či stolního PC.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3100 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C2, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Časový posun | |
| Zrcadlení obrazovky | |
| Zrcadlení zvuku | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.3 |
| Režim obrazu | Filmařský strojek, Hry, Film |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Deskriptor předvýběru zvuku | |
| Adaptivní zvuk | |
| Q-Symphony | |
| Hudební stěna | |
| Multi-Room | |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Miracast | |
| Prohledávání | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Bezrámový design | |
| Typ rámečku | 3 Bezel-less |
| Barva podstavce | Černá |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Quantum HDR |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Ambientní režim | Ano |
| Snímač Eco | |
| Detekce jasu | |
| Podpora TV klíče | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Redukce šumu | |
| Multi-screen | |
| Podpora IPv6 | |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar, Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View |
| Micro dimming, Motion xcelerator | |
| Podpora aplikace SmartThings | |
| Funkce Tap View | |
| Adaptivní obraz | |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | |
| Nahrávání na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 3 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Automatické vypnutí | |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 77 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 77 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 130 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 145 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1232,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 224 mm |
| Výška (s podstavcem) | 745,9 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 15,8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 123,2 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 2,57 cm |
| Výška (bez stojánku) | 70,8 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 15,5 kg |
| Šířka stojanu | 89,6 cm |
| Hloubka stojanu | 22,4 cm |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | AC |
| Typ dálkového ovladače | TM2280E |
| Inteligentní ovladač součástí balení | |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1399 mm |
| Hloubka balení | 148 mm |
| Výška balení | 846 mm |
| Hmotnost včetně balení | 22 kg |
| Typ balení | Krabice |