- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
sem tam sa mi vypne počas prezerania videa.Svetlo sa dá tlačidlom x cover zapnúť a vypnúť len s odomknutou obrazovkou nestačí zapnúť telefon.
Pro: odolnosť
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 99929425 |
Chytrý telefon • úhlopříčka displeje: 12,7 cm (5") • rozlišení displeje: 1280 x 720 px • typ displeje: TFT-LCD • takt procesoru: 1,6 GHz • typ procesoru: Samsung Exynos • model procesoru: 7884 • kapacita paměti RAM: 3 GB • vnitřní kapacita pro ukládání: 32 GB • rozlišení zadní kamery: 16 MP • typ zadní kamery: Jeden fotoaparát • Dual SIM • poskytovaný operační systém: Android 9.0 • kapacita baterie: 2800 mAh • barva: Černá • hmotnost: 172 g •
7 311 Kč
včetně DPH 21%256 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Všestrannost. To je hlavní přednost
tohoto chytrého telefonu, který přináší jedinečné spojení certifikované
odolnosti a vytříbeného designu. Pyšní tak na něj můžete být ve
společnosti i při práci v drsných podmínkách. Skvěle padne do ruky a
díky vroubkovanému provedení v ní také pevně zůstane. Potřebujete mít
při práci nebo při sportu na sobě rukavice? Pak je tento smartphone pro
vás ta správná volba, displej s jemným rozlišením lze totiž lehce
ovládat i v nich. S Galaxy XCover 4s vám také neutečou žádné důležité
okamžiky, jelikož je rychle zachytíte pomocí zadního 16Mpix fotoaparátu.
Všechny vaše fotografie a data navíc bude bezpečně chránit technologie
Samsung Knox.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 12,7 cm (5") |
| Rozlišení displeje | 1280 x 720 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ displeje | TFT-LCD |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Hustota pixelů | 294 ppi |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 7884 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 3 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Uživatelská paměť | 21,2 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 16 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,7 |
| Digitální zoom | 4x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Automatické ostření | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | MicroSIM |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| 2G pásma (primární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2600 MHz |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Navigace | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 9.0 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 2800 mAh |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Vyjímatelná baterie | |
| Volání (4G) | 23 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 14 h |
| Doba prohlížení (4G) | 14 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 59 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 13 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Senzor orientace | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 172 g |
| Šířka | 73,3 mm |
| Hloubka | 9,7 mm |
| Výška | 146,2 mm |
| Osvědčení | |
| Certifikace | MIL-STD 810G |
| Hodnota SAR | 0,905 W/kg |
sem tam sa mi vypne počas prezerania videa.Svetlo sa dá tlačidlom x cover zapnúť a vypnúť len s odomknutou obrazovkou nestačí zapnúť telefon.
Pro: odolnosť
Všetko šlape, ako má.
Osobne by som uvítal silnejšiu baterku, aj keď sa nejedná o manažérsky telefón, silnejšia by bol fajn.
Pro: Po niekoľko ročnej skúseností s Xcover2, príjemná zmena na Xcover4, hlavne čo sa týka 32GB internej pamäti, dual sim a možnosť SD karty.
Dobrý telefón za dobrú cenu.
zatial spokojnost, moj prvy dotykovy mobil
Pro: Je odolný,a to som potreboval
Velmi dobrá výdrž akumulátora
- odolnosť a ľahkosť- slabšia batéria
Pro: Velmi dobre sa drzi v ruke, velmi dobre reakcie dotykovej obrazovky, super fyzicke tlacitka home atd., vykon dostatocny. Odolny telefon s civilnym vzhladom.
Tento mobil som si vybrala najmä kvôli kvalite fotoaparátu a odolnosti, berúc do úvahy aj cenovú dostupnosť. S mojím výberom som veľmi spokojná.
Pro: Kvalita za dobrú cenu
Pro: zatiaľ OK zoznamujeme sa, opýtajte sa ma o 2 roky či je stále OK
Pro: učím sa
velka spokojnost, mobil mozem odporucit
Pro: este akceptovatelna velkost (5' displey), ziadny tablet vo vrecku
jednoduche a intuitivne ovladanie
protismykove spracovanie obalu
odolnost voci vode a prachu (snad aj nejakym mensim narazom, urcite ale odporucam aspon ochranne sklo)
je to pracovny mobil do terenu, ale pritom ziadna obrnena tehla
postacujuca kvalita fotoaparatu (ak niekto chce robit spickove foto a video, tak asi tento mobil nebude kupovat)
3,5 mm jack, vstavane radio - kvalitnejsie mobily to uz bezne nemaju
.
Spokojnost.
nedá sa ešte posúdiť, vzhľadom na krátku dobu, ale zatiaľ spokojnosť.
Spoľahlivý. Odporúčam ostatným.
Pro: odolný telefón
Pro: Vyborny outdoorovy mobil
Kvalitny fotoaparat
Svizny chod bez problemov
Aktualizovany na najnovsi android and OneIU.Naozaj velmi dobre padne do ruky, nesmyka sa.
Pro: Dobre sa drží v ruke.
Funguje bez problémov.
Pro: Odolný telefón, dobrá výdrž batérie pri bežnom používaní v pohode 2 a pol dňa.
OK
Pro: Odolný smartfón
Dobrá cena
3,5mm jack
Prohlížíte si: Samsung Galaxy XCover 4s 3/32 GB, Black (Enterprise Edition)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.