- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-N980FZNG |
Chytrý telefon Galaxy Note20, který je nabitý nejnovější technologií • 6.7" displej Super AMOLED Plus (60Hz) Full HD+ 2400 x 1080 bodů • 8jádrový procesor Exynos 990 až 2.73 GHz • 8GB operační paměti • 256GB interní paměť • slot pro paměťové karty • fotoaparáty: zadní 12Mpx F1.8 OIS • teleobjektiv 64Mpx F2.0 3x bezztrátový zoom • ultraširokoúhlý 12Mpx F2.2 120° • přední 10 Mpx F/2.2 • LTE • Bluetooth 5.1 • NFC • WiFi ax • GPS/Glonass/BDS/Galileo • USB Type-C • podpora bezdrátového nabíjení a sdílení energie Qi • rychlé nabíjení • čtečka otisků prstů v displeji • odolné provedení IP68 • podpora DeX • zvuk Dolby Atmos a repro AKG • 4300 mAh baterie • platforma Android s One UI
17 897 Kč
včetně DPH 21%626 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Úhlopříčka s 6,9 palci, prémiový displej až k samým okrajům, elegantně tvarované hladké linie. Galaxy Note20 vás svojí podmanivou obrazovkou uchvátí na první pohled. Jeho design vám poskytne maximálně komfortní zážitek z používání sofistikovaných funkcí či profesionální fotografické výbavy.

Užijte si aplikace ze smartphonu také na vašem počítači. Prostřednictvím nabídky Start nebo hlavního panelu budete mít po ruce vše, co potřebujete – notifikace, zprávy, fotografie a další důležitý obsah.

S Galaxy Note20 budete mít poznámkový blok s perem vždy po ruce. S Pen se pyšní neuvěřitelně nízkou latencí s 2× rychlejší odezvou oproti předchozí generaci, a přináší tak dokonale autentický zážitek, jako byste psali běžným perem. Nechybí ani Bluetooth připojení, které z pera vytváří dálkový ovladač, nebo praktické ovládání gesty. Ať už skicujete či píšete poznámky, můžete se spolehnout na precizní přesnost každého vašeho tahu.

Bavte se gamingem na Galaxy Note20 kdykoli a kdekoli vás zrovna napadne. S Xbox Game Pass Ultimate budou vaše oblíbené hry z Xbox k dispozici online a s ovladačem Bluetooth MOGA XP5-X Plus si vychutnáte gaming jako s vaší domácí herní konzolí. Bleskový procesor, upgradovaný chladicí systém a Wi-Fi optimalizace vás posunou o několik levelů vpřed.

Galaxy Note20 dostal do své výbavy řadu pokročilých nástrojů pro tvoření okouzlujících snímků a videí. Využijte při nahrávání 3× optický zoom či 30× Super Resolution Zoom a propůjčte svým videozáznamům nevídaně dynamické vyznění při přibližování a oddalování od objektu. Mikrofon umístěný přímo u čoček fotoaparátu propůjčí vašemu videu prémiový zvuk, který povznese úroveň vaší kreativity. Samozřejmě nesmí chybět ani selfie kamerka – 10Mpx přední fotoaparát s autofokusem povznese vaši tvář do nových výšin.

Teplé letní večery vybízejí ke spontánním nočním akcím. Nezapomeňte s sebou Galaxy Note20, se kterým pořídíte skvělé fotky nejen přes den. Speciální Noční režim si poradí se zhoršenými světelnými podmínkami a složením několika snímků v jedinou fotografii zaručuje špičkovou kvalitu hodné profesionálů.

Video a fotografie zároveň? Pro smartphone od společnosti Samsung žádný problém. Zachyťte celou akci na video ve špičkovém rozlišení 8K, na časové ose najděte moment, který chcete proměnit ve snímek, a pomocí jednoduchého výřezu vytvořte špičkovou fotku s ostrými detaily.

Natáčejte a upravujte přímo v telefonu. Zařízení nabízí rozmanitou nabídku praktických funkcí, které můžete používat přímo během vytváření videa. Vyzkoušejte třeba slow motion videa se 120 snímky za vteřinu nebo zajímavé zvukové efekty s izolovaným Bluetooth mikrofonem.

S Galaxy Note20 vám šťáva jen tak nedojte. Společnost Samsung osadila zařízení 4 300mAh baterií, díky které zůstanete online od rána do večera. A dokonce ani pak mu síly nedojdou, a vy si tak můžete užít další díl oblíbeného seriálu nebo přečtení další kapitoly vašeho e-booku bez nutnosti dobíjení.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | Super AMOLED Plus |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Jas displeje | 420 cd/m² |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 393 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,7 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 990 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5 |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 64 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 12 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,8 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 0,8 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1,4 µm |
| Zorné pole zadní kamery | 79° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 76° |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 120° |
| Optický zoom | 3x |
| Digitální zoom | 30x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 10 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,22 µm |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 7680 x 4320 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 960 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@960fps,1920x1080@240fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Detekce obličeje | |
| Video stabilizátor | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Geotagging | |
| Multi-shot snímání | |
| Samospoušť | |
| Noční režim | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HOGP, HSP, Map, OPP, Pánev, PBAP, SAP |
| Technologie aptX | |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| Miracast | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Šifrování/zabezpečení | HTTPS |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Bronzová |
| Název barvy | Mystic Bronze |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolné vůči vodě |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové vytáčení | |
| Hlasové příkazy | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Zvukové kodeky | AMR-NB, AMR-WB, EFR, FR |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Podpora Google aplikací | Google Maps,Google Play |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4300 mAh |
| Napětí baterie | 3,88 V |
| Doba nabíjení baterie | 1,16 h |
| Wireless Power Share (sdílení bezdrátového napájení) | |
| Vyjímatelná baterie | |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Barometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hallův senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 192 g |
| Šířka | 75,2 mm |
| Hloubka | 8,3 mm |
| Výška | 161,6 mm |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 0,359 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,366 W/kg |
| Mezní hodnoty SAR (EU) | 2,14 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Sluchátka součástí | |
| Stylus v ceně | |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 25 W |