- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-M325FLBGEUE |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 16,3 cm (6.4") • Rozlišení displeje: 1080 x 2400 px • Typ displeje: SAMOLED • Takt procesoru: 2 GHz • Kapacita paměti RAM: 6 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 64 MP • Typ zadní kamery: Quad kamera • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Modrá • Hmotnost: 180 g •
6 736 Kč
včetně DPH 21%236 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Samsung Galaxy M32 potěší pořádným displejem
Představená novinka si na první pohled nehraje na to, co není. Telefon je vsazen do plastové vaničky s vertikálním šrafováním. Displej na přední straně má poměrně široké rámečky (především dole) a namísto moderního průstřelu pro selfie kamerku využívá obyčejnějšího výřezu. Samotný zobrazovač je ovšem na danou třídu nadstandardně kvalitní; jedná se o AMOLED panel, který na úhlopříčce 6,4“ potěší rozlišením Full HD+, vyšší obnovovací frekvencí 90 Hz a hlavně velmi dobrou svítivostí 800 nitů.
Kvalitní fotoaparát
Selfie kamerka ve výřezu má rozlišení 20 megapixelů, hlavní fotoaparát v „plotýnkovém“ uspořádání obsahuje hlavní 64Mpx snímač, 8Mpx širokáč a dva 2Mpx senzory pro makrosnímky a odhad hloubky. Čtečka otisků prstů je schovaná do zapínacího tlačítka na pravé straně.
Bez 5G, zato s vysokou výdrží
Srdcem Galaxy M32 je čipset MediaTek
Helio
G80, takže na podporu sítí 5G musíme bohužel zapomenout. Procesor se
opírá o 4 nebo 6 GB RAM, pro ukládání dat poslouží 128GB paměť, kterou
lze dále rozšířit paměťovou kartou. Galaxy M32 bude nepochybně
přeborníkem ve výdrži, neboť uvnitř telefonu se nachází 6000mAh
akumulátor. K nabíjení slouží USB-C port podporující nabíječky o výkonu
až 25 Wattů, v balení je však slabší 15W adaptér.
Společně s USB-C najdeme na těle i tradiční sluchátkový jack.
Zařízení pochází z EU distribuce - telefon je plně lokalizován v českém jazyce. Výhoda telefonů z EU distribuce je především v možnosti výběru z více modelů, které se například nedostanou na trh přes oficiální českou distribuci. Z tohoto důvodu je nutné řešit reklamace přes prodejce a ne přes oficiální distribuci Samsung.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,3 cm (6.4") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2400 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 6 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 64 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení makro kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení hloubkové kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 20 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Automatické ostření | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS,WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Modrá |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Volání (4G) | 33 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 20 h |
| Doba prohlížení (4G) | 20 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 109 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 21 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 180 g |
| Šířka | 74 mm |
| Hloubka | 8,4 mm |
| Výška | 159,3 mm |