- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Super Samsung a velmi kvalitni nove generace. A pouzivani 5G site. Jsem velmi spokojeny. Mam Samssung pro pritelkyni
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A426BZWDEUB |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 17,3 cm (6.8") • Typ displeje: SAMOLED • Takt procesoru: 2,2 GHz • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 48 MP • Typ zadní kamery: Quad kamera • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Bílá • Hmotnost: 190 g •
10 761 Kč
včetně DPH 21%377 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17,3 cm (6.8") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Koprocesor | |
| Takt koprocesoru | 1,6 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 20 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 480 fps |
| Režimy nahrávání videa | 1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Geotagging | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS,WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Bílá |
| Název barvy | Prism Dot White |
| Výkon | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Volání (4G) | 36 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 22 h |
| Doba prohlížení (4G) | 21 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 50 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 34 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 190 g |
| Šířka | 75,9 mm |
| Hloubka | 8,6 mm |
| Výška | 164,4 mm |
Pro: Super Samsung a velmi kvalitni nove generace. A pouzivani 5G site. Jsem velmi spokojeny. Mam Samssung pro pritelkyni
Pro: Super Samsung a velmi kvalitni nove generace. A pouzivani 5G site. Jsem velmi spokojeny. Mam Samssung pro pritelkyni
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A42 128 GB, White
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.