- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
ne příliš věrné barvy (fotografií)
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A217FZWOEUE |
Chytrý telefon • rozlišení 1600×720 px • 8jádrový procesor Exynos 850 (4×2 GHz a 4×2 GHz) • 4 GB RAM • interní paměť 64 GB • podpora paměťových karet micro SD až 512 GB • 4 zadní fotoaparáty 48 Mpx + 8 Mpx (širokoúhlý) + 2 Mpx (makro) + 2 Mpx (ToF kamera) • 13Mpx přední fotoaparát • GPS • Wi-Fi • LTE • NFC • Bluetooth • 3,5mm jack • čtečka otisků prstů • 15W rychlonabíjení • baterie 5000 mAh • operační systém Android 10
5 168 Kč
včetně DPH 21%181 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Telefon, který má styl. Jako vy |
![]() |
Displej, se kterým nešlápnete vedle |
| Minimalistické rámečky, zaoblené elegantní křivky, obrazovka od okraje k okraji. Poznejte unikátní design Samsung Galaxy A21s. Široký poměr stran Infinity-O displeje svírá 6,5" úhlopříčku, která povznese sledování videí, hraní her či pracovní multitasking na novou úroveň – to vše ve vysokém HD+ rozlišení. |
![]() |
Unikátní design |
| Galaxy A21s se stane módním doplňkem každého outfitu. Ať už si vyberete jakékoli barevné provedení, jeho stylový holografický finiš jednoduše okouzlí vás i vaše okolí. |
![]() |
Čtyřnásobný profesionální fotoaparát |
|
| Dokonale ostré snímky, působivá panoramata, dechberoucí detailní makrofotografie a selfies, která budou sbírat lajky samy. To vše snadno pořídíte s profesionální fotografickou výbavou Galaxy A21s, která je sestavena ze 4 zadních a jednoho předního objektivu – hlavního 48Mpx, ultraširokoúhlého 8Mpx, 2Mpx makro fotoaparátu, 2Mpx Depth fotoaparátu a 13Mpx selfie kamerky. Teď už vám stačí jenom pozorně sledovat okolní svět a stisknout spoušť v tu pravou chvíli. | ![]() |
Vměstnejte do snímku více |
| Působivé přírodní a městské dominanty zachytíte v celé jejich kráse s 8Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem s 123° úhlem záběru. V kombinaci s hlavním 48Mpx fotoaparátem se můžete těšit na dokonale ostré a detailní fotografie. |
![]() |
Makro vám odhalí všechny mikrodetaily |
|
| Prohlédněte si malé věci ve velkém měřítku s 2Mpx makro fotoaparátem, který před vámi odhalí zcela nový svět v neuvěřitelných detailech. Pro maximální efekt vám je k dispozici jeden z několika bokeh efektů, který rozmaže pozadí snímku. | ![]() |
Nechte vyniknout pouze hlavní prvky |
| S 2Mpx Depth fotoaparátem můžete upravovat pozadí fotografie nejen při focení, ale i u snímků v Galerii. Všimli jste si něčeho rušivého v záběru příliš pozdě? Nevadí. Vše můžete doladit později. Rozostřete pozadí a dejte více prostoru protagonistům vašeho snímku. |
![]() |
Výkon k nepřetržité zábavě |
| Získejte smartphone s výkonem, který vám dá v gamingu výhodu a zároveň si poradí i s náročnějším multitaskingem během vašeho studijního nebo pracovního dne. Galaxy A21s je vybaven osmijádrovým procesorem a 4 GB RAM pro zajištění plynulého chodu, jeho interní úložiště o velikosti 64 GB vám dá dostatek prostoru na všechna vaše data, které navíc můžete kdykoliv navýšit o dalších 512 GB pomocí microSD karty. Energii na mnoho hodin zábavy vám zajistí velkokapacitní 5 000mAh baterie s rychlým 15W nabíjením. |
![]() |
Všechna data sofistikovaně chráněna |
|
| Smartphonu Galaxy A21s můžete důvěřovat i po bezpečnostní stránce. Nejenže je zařízení vybaveno čtečkou otisků prstů umístěnou na zadní straně, ale také spolehlivou ochranou Samsung Knox – bezpečnostní platforma zabudována do hardwaru i softwaru chrání telefon od první vteřiny spuštění. Váš důležitý obsah je tak chráněný na několika úrovních a malwary či jiné hrozby budou bez šance. | ![]() |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | PLS |
| Poměr stran | 20:9 |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 270 ppi |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Takt koprocesoru | 2 GHz |
| Počet jader koprocesoru | 4 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS,WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Bílá |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Rychlé nabíjení | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Multimédia | |
| FM rádio | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 192 g |
| Šířka | 75,3 mm |
| Hloubka | 8,9 mm |
| Výška | 163,7 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB |
ne příliš věrné barvy (fotografií)
Pro: Dobré
vše ok, krásný, perfektní telefon
Pro: dobrý
Pro: Dobrá zkušenost s touto značkou.
dobrý
Pro: stejné ovládání jako u Samsung Galaxy A8, který jsem měl předtím
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A217 A21s 64GB White
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.