- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: dobry
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-A207FZKDEUB |
Smartphone s dislplayem 6,5" a rozlišením 1560×720 px • 8jádrový procesor 1,8 GHz (Snapdragon 450 Cortex-A53) • 3 GB RAM, interní paměť 32 GB • podpora paměťových karet micro SD až 512 GB • 3 zadní fotoaparáty 13 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx (Depth) • 8Mpx přední fotoaparát • GPS, Wi-Fi, LTE, Bluetooth v4.2 • USB-C • Dual SIM • čtečka otisků prstů • baterie 4000 mAh • operační systém Android
4 591 Kč
včetně DPH 21%161 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Smartphone pro nevšední zážitky |
![]() |
Obrazovka bez hranic |
| Herní maratony, filmové večery, streaming, pracovní multitasking – ať už se s Galaxy A20s budete bavit jakkoli, potěší vás 6,5" Infinity-V displej orámovaný tenkým rámečkem, díky kterému vám padne do ruky jako ulitý. Objevte dosud nepoznané možnosti se Samsung Galaxy A20s i vy. |
![]() |
Váš styl, vaše volba |
| Galaxy A20s přichází hned v několika barevných provedeních – je jen na vás, jaký dotvoří váš styl. Designéři ze společnosti Samsung mu propůjčili trendy lesklý finiš, který dokonale podtrhne jeho elegantní křivky. Ergonomické tvarování těla smartphonu zajišťuje bezpečnou a komfortní manipulaci. |
![]() |
Zachyťte vše, co vám život nachystá |
| S trojitým fotoaparátem Galaxy A20s nezmeškáte žádnou příležitost na vytváření senzačních snímků. Smartphone je vybavený 13Mpx hlavním fotoaparátem, 8Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem a 5Mpx Depth fotoaparátem s možností úpravy hloubky ostrosti. A na vaše selfíčka je připravený 8Mpx přední fotoaparát, který zaplní váš profil jedinečnými autoportréty, které okamžitě získají obdiv vašich followerů. |
![]() |
Ještě více v jediném snímku |
| Zvěčněte vše, co sami vidíte. Ultraširokoúhlý objektiv se 77° širokým a 120° ultraširokým úhlem záběru zachytí ještě více detailů v jediné fotografii. Vytvářejte pohlcující přírodní scenérie a panoramatické snímky se Samsung Galaxy A20s. |
![]() |
Nechte vyniknout pouze hlavní prvky |
| S 5Mpx Depth fotoaparátem můžete upravovat pozadí fotografie nejen při focení, ale i u snímků v Galerii. Všimli jste si něčeho rušivého v záběru příliš pozdě? Nevadí. Vše můžete doladit později. Rozostřete pozadí a dejte více prostoru protagonistům vašeho snímku. |
![]() |
Výkon k nepřetržité zábavě |
| Získejte smartphone s výkonem, který vám dá v gamingu výhodu a zároveň si poradí i s náročnějším multitaskingem během vašeho studijního nebo pracovního dne. Galaxy A20s je vybaven osmijádrovým procesorem a 3 GB RAM pro zajištění plynulého chodu, jeho interní úložiště o velikosti 32 GB vám dá dostatek prostoru na všechna vaše data, které navíc můžete kdykoliv navýšit o dalších 512 GB pomocí microSD karty. Energii na mnoho hodin zábavy vám zajistí velkokapacitní 4 000mAh baterie s rychlým 15W nabíjením. |
![]() |
Vaše data v bezpečí |
|
![]() |
K odemknutí Galaxy A20s vám postačí vaše tělo – konkrétně obličej nebo prst. Na zadní straně smartphonu je zabudovaná čtečka otisků prstů, kterou lze současně využít ke komfortnímu a bezpečnému přihlašování do vybraných aplikací. K dispozici je také funkce Rozpoznání obličeje, která prostřednictvím přední kamerky spolehlivě rozliší neautorizovaný přístup od autorizovaného. |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1560 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ displeje | TFT |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 3 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,2 |
| Digitální zoom | 4x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Automatické ostření | |
| Geotagging | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Rychlé nabíjení | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MP4,WEBM,WMV |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Google aplikací | Google Maps,Google Play |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientace | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 183 g |
| Šířka | 77,5 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Výška | 163,3 mm |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 0,35 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 0,83 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
Pro: dobry
Pro: rozumná cena ke kvalitě
Prohlížíte si: Samsung Galaxy A20s 3/32 GB, Black
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.