Patriot Memory PSD432G26662 - Elektro a domácnost
Záruka 10 let
Patriot Memory PSD432G26662
Patriot Memory PSD432G26662
Značka: Patriot Memory
Dostupnost: skladem
Záruka: 10 let
Produktový kód: PSD432G26662
Paměťový modul • Kapacita paměti: 32 GB • Frekvence paměti: 2666 MHz • Časování: CL19 (19-19-19-43) • Korekce chyb (ECC): Ne
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 32GB, (1 x 32GB) 2666MHz UDIMM Single
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB
Frekvence paměti: 2666 MHz
Časování: CL19 (19-19-19-43)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3,2 x 133 x 31 mm