Patriot Memory PSD416G320081 16GB - Elektro a domácnost
Záruka 10 let
Patriot Memory PSD416G320081 16GB
Značka: Patriot Memory
Dostupnost: skladem
Záruka: 10 let
Produktový kód: PSD416G320081
Paměťový modul 16 GB • Komponent pro: PC/server • Vnitřní paměť: 16 GB • Rozložení paměti (moduly x velikost): 1 x 16 GB • Typ vnitřní paměti: DDR4 • Frekvence paměti: 3200 MHz • Formát paměti: 288-pin DIMM • CAS latence: 22 •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Model: Patriot Signature Line Series DDR4, 16GB (1 x 16GB) 3200MHz Single
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22 (22-22-22-52)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3,2 x 133 x 31 mm