Neomounts WL40S-850BL16 - Televize, Video & Audio technika
Neomounts WL40S-850BL16
Značka: Neomounts
Dostupnost: skladem
Záruka:
Produktový kód: WL40S-850BL16
Držák na TV 177,8 cm (70") Černá • Maximální nosnost: 45 kg • Minimální velikost obrazovky: 101,6 cm (40") • Maximální velikost obrazovky: 177,8 cm (70") • Kompatibilita montážního rozhraní (min): 100 x 100 mm • Kompatibilita montážního rozhraní (max): 600 x 400 mm • Úhel náklonu: -2 - 12° • Vzdálenost od zdi (min): 4,7 cm • Vzdálenost od zdi (max): 55,5 cm • Barva: Černá •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Držák na TV 177,8 cm (70") Černá
• Maximální nosnost: 45 kg
• Minimální velikost obrazovky: 101,6 cm (40")
• Maximální velikost obrazovky: 177,8 cm (70")
• Kompatibilita montážního rozhraní (min): 100 x 100 mm
• Kompatibilita montážního rozhraní (max): 600 x 400 mm