Neomounts PLASMA-W200BLACK - Televize, Video & Audio technika
Záruka
Neomounts PLASMA-W200BLACK
Neomounts PLASMA-W200BLACK
Značka: Neomounts
Dostupnost: skladem
Záruka:
Produktový kód: PLASMA-W200BLACK
Držák na TV 2,16 m (85") Černá • Maximální nosnost: 100 kg • Minimální velikost obrazovky: 94 cm (37") • Maximální velikost obrazovky: 2,16 m (85") • Kompatibilita montážního rozhraní (min): 200 x 200 mm • Kompatibilita montážního rozhraní (max): 865 x 480 mm • Úhel náklonu: -15 - 15° • Vzdálenost od zdi (max): 8,3 cm • Barva: Černá •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Držák na TV 2,16 m (85") Černá
• Maximální nosnost: 100 kg
• Minimální velikost obrazovky: 94 cm (37")
• Maximální velikost obrazovky: 2,16 m (85")
• Kompatibilita montážního rozhraní (min): 200 x 200 mm
• Kompatibilita montážního rozhraní (max): 865 x 480 mm