Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | mophie |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 401107914 |
Lithium-ion (Li-ion) 10000 mAh Bezdrátové nabíjení Černá • Kapacita baterie: 10000 mAh • Typ baterie: Lithium-ion (Li-ion) • Bezdrátové nabíjení • Celkový výstupní výkon: 20 W • Barva: Černá •
1 218 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Počet současně připojených zařízení | 1 |
| Barva | Černá |
| Kompatibilní nabíječka | Mobilní telefon/smartphone |
| Tvar | Obdélník |
| Výkon | |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Rychlé nabíjení | |
| Možnosti připojení | |
| Vstupní rozhraní | USB typu C |
| Počet portů USB | 1 |
| Příkon | |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Vstupní proud | 2.2 A |
| Celkový výstupní výkon | 20 W |
| Výstupní napětí | 5 V |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost | 540 g |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 80 mm |
| Hloubka balení | 20 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 426 g |
| Baterie | |
| Akumulátor | |