Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Marantz |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MARANTZ UMPIRE |
Černá Stolní mikrofon • Model: Stolní mikrofon • Citlivost mikrofonu: -34 dB • Frekvence mikrofonu: 80 - 15000 Hz • Technologie propojení: Kabel • Rozhraní zařízení: USB • Konektor USB: USB Typ-A • Barva: Černá • Napájecí zdroj: USB • Šířka: 126 mm • Hloubka: 139 mm • Výška: 188 mm •
1 204 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Mikrofon | |
|---|---|
| Model | Stolní mikrofon |
| Citlivost mikrofonu | -34 dB |
| Frekvence mikrofonu | 80 - 15000 Hz |
| Ekvivalentní hladina hluku | 12 dB |
| Typ směrového mikrofonu | Kardioidní |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Výkon | |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | USB |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 126 mm |
| Hloubka | 139 mm |
| Výška | 188 mm |
| Hmostnost mikrofonu | 400 g |
| Obsah balení | |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Pop-filtr v ceně | |
| Včetně antivibračního držáku | |
| Počítačový podstavec | |
| Technické detaily | |
| Impedance | 100 ohm |
| Další charakteristiky | |
| Condenser capsule type | Elektretový |