Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lowepro |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | LP37121-PWW |
Pouzdro přes rameno Černá • Typ krytu: Pouzdro přes rameno • Kompatibilita značky: Jakékoliv značky • Pásek přes rameno • Počet vnějších kapes: 4 • Barva: Černá •
1 850 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ krytu | Pouzdro přes rameno |
| Barva | Černá |
| Kompatibilita značky | Jakékoliv značky |
| Postranní kapsa | |
| Počet vnějších kapes | 4 |
| Pásek přes rameno | |
| Ochranné funkce | Voděodolný |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 260 mm |
| Hloubka | 205 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hmotnost | 540 g |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 215 x 125 x 205 mm |