Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Logitech G |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 943-000778 |
podložka pod myš • velikost XL • rozměry 90 × 40 cm • povrch optimalizovaný pro přesný pohyb myši • střední tření pro kontrolu pohybu • protiskluzový gumový povrch • tloušťka 3 mm •
1 145 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Materiál | Guma |
| Herní podložka na myš | |
| Podložka pod zápěstí | |
| Protiskluzové nožky | |
| Velikost | XL |
| Materiál povrchu | Textilní |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 76 mm |
| Hloubka balení | 76 mm |
| Výška balení | 414 mm |
| Hmotnost včetně balení | 908 g |
| Obsah balení | |
| Baterie | |
| Obsah balení | Podložka pod myš Uživatelská dokumentace |