LG OLED55G54LW OLED - Příslušenství pro počítače a notebooky
CASHBACK
LG OLED55G54LW OLED
LG OLED55G54LW OLED
Značka: LG
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 35062074
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
OLED televize
LG OLED55G54LW OLED evo TV
Smart TV
Typ obrazovky: OLED
Energetická třída: E
Energetická třída HDR: G
Modelový rok: 2025
Systém repro: Jiný
Výkon reproduktorů: 60 W
Kvalita obrazu: DOLBY VISION, HDR10, HLG, UHD UPSCALER
Operační systém: WebOS
Úhlopříčka v palcích: 55"
Úhlopříčka: 139 cm
Úhlopříčka v palcích/cm: 55"/139 cm
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Počet HDMI: 4
Počet USB: 3
LED podsvícení: OLED
Spotřeba energie/1000h SDR: 64
Spotřeba energie/1000h HDR: 171
TV tunery: DVB-T2 HEVC / DVB-C / DVB-S2
Tuner pozemní TV (DVB-T): DVB-T2 HEVC
Tuner kabelové TV (DVB-C): DVB-C
Satelitní tuner (DVB-S): DVB-S2
Přehrává z USB: Foto, Hudba, Video
Záznam TV vysílání na USB
Konektory: HDMI, USB, RJ45
WiFi: Integrovaná
Ethernet (LAN)
EKO senzor
Časovač vypnutí
DLNA
CI slot
HbbTV (červené tlačítko)
SPDIF
Obraz v obrazu (PIP)
Bluetooth připojení sluchátek
Vlastní hlasitost sluchátek
Komunikace: Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, Miracast, Chromecast, Apple Airplay 2
Další funkce: Skylink Fast Scan, Calman, Filmmaker mode, Filtr modrého světla
Herní funkce: 144Hz Game Accelerator, AMD FreeSync Premium, Game mode, Game bar, Nvidia G-SYNC, VRR, Auto Game Mode (ALLM), HGiG, XBOX Game App
Speciální funkce: Panel OLED evo, procesor α11 AI, podpora Matter, Wifi 6, WOW Orchestra (reprodukce zvuku z TV a Sound Baru současně), funkce Always ready (Vždy připraven), frekvence obrazu v herním režimu VRR – 165Hz, Rozšířená záruka na panel na 5 let