- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lexmark |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 31 let |
| Produktový kód: | 50F2X00 |
Originální vysokokapacitní laserový toner • černá barva • určené pro tiskárny Lexmark MS610de • MS610dn • MS510dn • MS410dn • MS410d • MS610de • MS415dn • výtěžnost až 10 000 stránek při 5 % standardním pokrytí. •
6 424 Kč
včetně DPH 21%225 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Firma Lexmark přináší v tomto případě na náš trh vysokokapacitní náhradní toner černé barvy s označením 50F2X00, který je určený pro vybrané tiskárny Lexmark MS610de, MS610dn, MS510dn, MS410dn, MS410d, MS610de, MS415dn. Toner je určený pro tisk dokumentů, ale i fotografií ve výborné kvalitě.
Výrobce uvádí předpokládanou výtěžnost toneru až 10 000 stránek. Výhodou originálního toneru je 100% kompatibilita s produkty a maximální kvalita tisku, kterou nelze s neoriginálními tonery dosáhnout.
Pozn: Kazety z programu Lexmark Return jsou patentované kazety prodávané se slevou výměnou za to, že budete souhlasit s licenční smlouvou, podle které budou kazety použity pouze jednou a poté budou vráceny firmě Lexmark, která je znovu použije nebo recykluje.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Originální |
| Tiskové barvy | Černá |
| Kompatibilita | Lexmark MS410/510/610 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výtěžnost černého toneru | 10000 str. |
| Skladovatelnost tiskového materiálu | 2 rok/roky |
| Vrácení a recyklace cartridge | |
| Barva | Černá |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 30 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Další charakteristiky | |
| Barva | |
| Velikost obalu (š x h x v) | 182 x 450 x 136 mm |
| Tisková technologie | Laserový tisk |
| Poznámka k výtěžnosti stránky | ISO/IEC 19752 |