Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 81N3000QCK |
Notebook - AMD Dual Core A6-9225; 15.6" LED 1920x1080 antireflexní; RAM 4GB DDR4
8 616 Kč
včetně DPH 21%302 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Zjednodušte si život s notebooky řady IdeaPad S. Vytvořili jsme tato výjimečně tenká zařízení, abychom vám poskytli výkon, který potřebujete po celý den – za dostupnou cenu. Řada IdeaPad S: notebooky pro každého.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Šedá, Platinová |
| Formát | Plastový obal |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Polykarbonát |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | TN |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Jas displeje | 220 cd/m² |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD A6 |
| Model procesoru | A6-9225 |
| Takt procesoru | 2,6 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,1 GHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 1 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L2 |
| Litografie procesoru | 28 nm |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2133 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 4 GB |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | Serial ATA III |
| Formát SSD | 2.5" |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MMC,SD,SDHC,SDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon R4 |
| Základní grafická frekvence | 686 MHz |
| Zvuk | |
| Zvukový systém | Dolby Audio |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 1,5 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Fotoaparát | |
|---|---|
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 0,3 MP |
| Automatické ostření | |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 1x1 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| WWAN | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Klávesy Windows | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 35 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 4,5 h |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | HDD, Při zapnutí, Administrátor |
| Osvědčení | |
| Certifikace Energy Star | |
| Certifikace RoHS | |
| Certifikace | ErP lot3 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,85 kg |
| Šířka | 362,2 mm |
| Hloubka | 251,5 mm |
| Výška | 19,9 mm |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Záruční list | |
| Obsahuje síťovou šňůru | |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| 3D kompatibilita | |
| Maximální interní paměť (64 bitů) | 8 GB |