Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 81W4001YCK |
6jádrový procesor AMD Ryzen 5 4500U (2.3GHz TB 4GHz) • 8GB operační paměti DDR4 • grafika AMD Radeon Graphics • 15.6" IPS Full HD displej (1920x1080 bodů) • disky 128GB SSD M.2 PCIe NVMe a 1TB HDD • bez mechaniky • WiFi ac • Bluetooth 5.0, HDMI • operační systém Windows 10 Home
15 697 Kč
včetně DPH 21%549 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Modrá |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ panelu | WVA |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru | 4500U |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4 GHz |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce + SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 4 GB |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 1128 GB |
| Ukládací médium | HDD+SSD |
| Celková kapacita HDD | 1000 GB |
| Počet nainstalovaných pevných disků | 1 |
| Kapacita pevného disku | 1000 GB |
| Rychlost otáček pevného disku | 5400 ot/min |
| Celková kapacita SSD | 128 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 128 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MMC,SD,SDHC,SDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukový systém | Dolby Audio |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 1,5 W |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 0,3 MP |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 35 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 9,4 h |
| Rychlé nabíjení | |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | HDD, Při zapnutí, Administrátor |
| Osvědčení | |
| Certifikace Energy Star | |
| Certifikace RoHS | |
| Certifikace | ErP lot3 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Šířka | 362,2 mm |
| Hloubka | 253,4 mm |
| Výška | 19,9 mm |