- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
vyhovující
Pro:
Česká republika
| Značka: | Lenovo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 81W1017KCK |
Notebook kancelářský • displej 15,6" Full HD IPS • AMD Athlon Dual Core 3050U (2.30 GHz) • RAM 8GB • SSD 512GB • AMD Radeon Graphics • čtečka karet • Bluetooth • WiFi • webkamera • HDMI • Windows 10 Home
11 610 Kč
včetně DPH 21%406 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Model: Lenovo IdeaPad 3 15ADA05
Operační systém: Windows 10 Home 64, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Athlon Silver 3050U (2C / 2T, 2.3 / 3.2GHz, 1MB L2 / 4MB L3)
Paměť: 4GB Soldered DDR4-2400 + 4GB SO-DIMM DDR4-2400
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Maximální velikost: 12 GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe
Optická mechanika: ne
Displej: 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare
Grafická karta: Integrated AMD Radeon Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ne
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: 0.3MP with Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: ne
SmartCard Reader: ne
Síť: bez ethernetu
Bezdrátová komunikace:
•11ac, 2x2
•Bluetooth 5.0
USB:
•1x USB 2.0
•2x USB 3.2 Gen 1
Další konektory:
•1x Power connector
•1x Card reader
•1x HDMI 1.4b
•1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: ano
Baterie: 35 Wh
Výdrž baterie: 9 hod
Napájení: 65W Round Tip (2-pin, Wall-mount)
Barva: Platinum Grey
Materiál: plast
Rozměry: 362.2 x 253.4 x 19.9 mm
Hmotnost: 1,85 kg
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad/IdeaPad_3_15ADA05?M=81W1017KCK
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Notebook |
| Barva | Šedá, Platinová |
| Formát | Plastový obal |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| LED podsvícení | |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Antireflexní obrazovka | |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Athlon Silver |
| Model procesoru | 3050U |
| Takt procesoru | 2,3 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Formát paměti | Na základní desce + SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 4 GB |
| Paměťové sloty | 1x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 12 GB |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Typ optické jednotky | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MMC,SD,SDHC,SDXC |
| Grafika | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukový systém | Dolby Audio |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 1,5 W |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Přední kamera | |
| Kamera chránící soukromí | |
| Typ ochrany soukromí | Záslepka kamery |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Klávesnice | |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Jazyk klávesnice | Česky, Slovenský |
| Numerické klávesy | |
| Podsvícení klávesnice | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Home |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Jazyk operačního systému | Čeština, Angličtina, Slovenština |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 35 Wh |
| Výdrž baterie (max.) | 9,6 h |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Bezpečnost | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | HDD, Při zapnutí, Administrátor |
| Osvědčení | |
| Certifikace | ErP lot3 |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS, ENERGY STAR |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,85 kg |
| Šířka | 362,2 mm |
| Hloubka | 253,4 mm |
| Výška | 19,9 mm |
vyhovující
Pro:
Prohlížíte si: Lenovo 3 (81W1017KCK)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.