Legrand Keor SPE 2200VA/1980W - Péče o děti, zábava, hry a hračky
Legrand Keor SPE 2200VA/1980W
Značka: Legrand
Dostupnost: není skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 311070
Záložní zdroj • UPS • provedení: Tower/Rack • zdánlivý výkon VA: 2200 / činný výkon: 1980 W • výška v racku: 2U • topologie: Line-Interactive • fáze (vstup / výstup): 1:1 • komunikace: USB • RS232 • možnosti: EPO konektor • typ výstupu: 8x IEC 320-C13 • 1x IEC 320-C19 • vstupní zásuvka 16A IEC 320-C20 • Počet baterií: 6ks VRLA (přístup zepředu • možnost výměny za provozu) / 12V - 7Ah / doba nabíjení (0-90 %) - 4 hodiny. •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Záložní zdroj
• UPS
• provedení: Tower/Rack
• zdánlivý výkon VA: 2200 / činný výkon: 1980 W
• výška v racku: 2U
• topologie: Line-Interactive
• fáze (vstup / výstup): 1:1
• komunikace: USB
• RS232
• možnosti: EPO konektor
• typ výstupu: 8x IEC 320-C13
• 1x IEC 320-C19
• vstupní zásuvka 16A IEC 320-C20
• Počet baterií: 6ks VRLA (přístup zepředu
• možnost výměny za provozu) / 12V - 7Ah / doba nabíjení (0-90 %) - 4 hodiny.